Kamera samochodowa z LIVE GPS + transmisja obrazu - PROFIO X1

W magazynie
Cena z VAT: 1,495.00 zł
Cena netto: 1,245.83 zł
- +

Kamera samochodowa PROFIO Tracking Cam X1 - pierwsza kamera samochodowa na świecie, która posiada śledzenie LIVE GPS, streaming LIVE z kamery podczas jazdy + 3G + WiFi. Oferuje śledzenie pojazdów GPS online za pośrednictwem aplikacji na telefon, a także podgląd „na żywo” aktualnej jazdy. Jest to kamera samochodowa (przednia i wewnętrzna), w której przedni aparat ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080px przy 30 klatkach na sekundę pod kątem 140 stopni i obsługuje WiFi 3G . Obrazy zapisywane są na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 32 GB . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury czy ekstremalnie niskie temperatury .

najlepsza kamera samochodowa z GPS + śledzeniem na żywo

Profio Tracking CAM X1 to doskonały i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm do monitoringu ich parku samochodowego.

Po włożeniu karty SIM do kamery utworzy się punkt dostępowy WiFi 3G (musisz aktywować usługi transmisji danych na karcie SIM) i możesz cieszyć się surfowaniem po Internecie w dowolnym miejscu i czasie . Możesz oglądać materiał wideo na żywo z kamery za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej ( obsługa Android/iOS ) o nazwie „ Car Matrix ”. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest podwójny obiektyw , który zapewnia zapis z przedniej lub tylnej (wewnętrznej) kamery wraz z dźwiękiem (można też wyłączyć nagrywanie dźwięku). Kamera wewnętrzna ma funkcję noktowizora na podczerwień , która może oświetlać nocą całą przestrzeń pojazdu.

profesjonalna kamera samochodowa

Dzięki aplikacji na telefonie komórkowym lub tablecie możesz połączyć się ze swoim pojazdem.
Mapa wyświetla aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również podgląd na żywo.

monitorowanie GPS na żywo z kamery samochodowej

Korzystaj z bezpłatnej usługi śledzenia GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.car-matrix.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu silnikowego, niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, czy ciężarowy. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji ma swój własny numer identyfikacyjny, a przy użyciu tego identyfikatora możesz znaleźć zapisy jazdy w swojej historii jazdy. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się pojazd w tym momencie. Poszczególne przystanki pojazdu są oznaczone na mapie czerwoną flagą i zawierają informację, jak długo pojazd stoi w danym miejscu. Z przejazdu możesz wyeksportować plik w formacie excel , w którym znajdziesz dokładny czas i lokalizację pojazdu.

Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail w przypadku opuszczenia wyznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę)

monitorująca na żywo profesjonalna kamera samochodowa
Kliknij, aby powiększyć obraz

 

Bardzo interesująca jest funkcja LISTEN & TALK , dzięki której można bezpośrednio słyszeć i rozmawiać z załogą samochodu przez wbudowane głośniki w kamerze

kamera samochodowa 3g

6 całkowicie szklanych soczewek

Materiały odporne na wysokie temperatury, odporne na różne warunki jazdy. Sześciowarstwowe szklane soczewki zapewniają wysoką rozdzielczość ujęć z doskonałym balansem kolorów podczas jazdy w dzień iw nocy.

profesjonalny obiektyw do kamery samochodowej 6g

 

Jakość wideo FULL HD 1080

PROFIO Tracking Cam X1 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Ujęcia zostaną uchwycone z dużą wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione na płynne i niesamowite filmy.

kamera samochodowa Full HD

 

Obsługa funkcji WDR

PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne, obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.
technologia wdr kamery samochodowej
 

 

Pełny zasięg 3 pasów z szerokokątnym obiektywem 140°

Aby zredukować martwe punkty, PROFIO Tracking Cam X1 wykorzystuje szerokokątny szklany obiektyw 140°, który wygodnie rejestruje 3 pasy ruchu na drodze.
aparat szerokokątny

 

Inteligentny układ Mediatek

Profi Tracking Cam X1 jest wyposażona w wysokowydajny układ MTK6580, który zapewnia niskie zużycie energii przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiej, wydajnej i stabilnej pracy kamery.

Inteligentna kamera samochodowa Mediatek

 

Szybki transfer danych 3G

Model kamery PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje szybki transfer danych WCDMA 3G, który może osiągnąć prędkość do 7,2MB/s. Transfer danych 3G jest prawie 43 razy szybszy niż w przestarzałej sieci 2G.
kamera samochodowa szybki transfer danych 3g
 

Wibrujący alarm antywłamaniowy

Urządzenie przechodzi w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki kamery zarejestrują wibracje w pojeździe, włączy się alarm i powiadomi Cię za pomocą aplikacji na smartfonie.

Profesjonalny alarm wibracyjny kamery samochodowej

 

Nagrywanie w pętli

Nagrania wideo są zapisywane na włożonej karcie micro SD po 3 minutach. Gdy karta pamięci jest pełna, najstarsze zapisy zostaną nadpisane najnowszymi zapisami w celu przechwycenia rzeczywistych obrazów. Zapewnia to ciągłe nagrywanie w pętli.

profesjonalne nagrywanie z kamery samochodowej w pętli

 

Wbudowany G-sensor

Podczas hamowania awaryjnego lub zderzenia G-Sensor ocenia taką sytuację jako poważną i uruchamia automatyczne zapisywanie nagrania. Następnie blokuje przechwycone wideo przed nadpisaniem, więc nie zostanie nadpisane, nawet jeśli karta pamięci SD jest pełna.

kamera samochodowa z czujnikiem g

 

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

profesjonalne kamery samochodowe
porównanie kamer chmurowych profio x1 x2 x4 x5 do pojazdów
 
 

 

Dane techniczne:

Model: kamera śledząca PROFIO X1
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A7 1,3 GHz
System operacyjny: Android 5.1
Pamięć flash: eMMC Flash 8 GB
Pamięć RAM: DDR3L 1 GB Częstotliwość 533 MHz
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+ (21Mbps) EDGE GPRS
Rozdzielczość wideo przedniego aparatu: Full HD 1080p z 30 kl./s, kodowanie H.264, regulowany kąt fotografowania FOV (D) 140°
Rozdzielczość wideo kamery wewnętrznej: 640 * 480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne śledzenie: PC i aplikacja - Oprogramowanie komputerowe: www.car-matrix.com , aplikacja na telefon komórkowy: CarMatrix
Oglądanie na żywo: obie podwójne kamery za pośrednictwem aplikacji
G-Sensor: Tak
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługuje micro SD: do 32 GB
Zasilanie: 10V - 36V
Wymiary aparatu: 85 (dł.) * 55 (szer.) * 50 (wys.) mm
Waga aparatu: 135 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

 

Zawartość Paczki:

1x Kamera samochodowa PROFIO Tracking Cam X1
1x Zestaw okablowania do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12V/24V - (długość 2 metry)
1x Uchwyt
1x wysoce samoprzylepna etykieta 3M
1x Instrukcja

Zawartość opakowania kamery śledzącej profio x1

profio elektronika Kamera Tracking Cam X1 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery