DOD RC500S - kamera WiFi z GPS i DUAL 1080P

W magazynie
Cena z VAT: 1,895.00 zł  1,995.00 zł
Cena netto: 1,579.17 zł
- +

DOD RC500S - Zestaw kamer samochodowych WiFi z GPS i rozdzielczością DUAL 1080P oraz skutecznym filtrem polaryzacyjnym (eliminującym refleksy świetlne), minikamera przednia i tylna . Ta kamera samochodowa posiada dwa obiektywy o rozdzielczości FULL HD w niezrównanej jakości z częstotliwością nagrywania 30 fps. Kompresja obrazu H.264, plik MP4, przepływ danych ok. 15 Mb/s na każdy kanał. Jedna minuta wideo w rozdzielczości 1080p 30fps z jednego kanału to ok. 110MB.

Lider rynku zabezpieczeń i monitoringu samochodów

Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 3. GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszona funkcja trybu parkingowego aktualizacji nowej generacji 3.0. Dobra kamera rejestruje podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Masz do wyboru 1 z 3 trybów ulepszonego trybu parkowania, który najbardziej Ci odpowiada: 1. AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE RUCHU lub 2. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ w trybie Mini - wysoka rozdzielczość w rozmiarze mini (ustawienie domyślne) lub 3. POKLATKI - nagrywanie poklatkowe. Zapewnij ciszę i spokój dzięki ciągłemu nagrywaniu nawet po zaparkowaniu i wyjściu z samochodu.

monitoring parkingu 3.0
*Warunkiem jest posiadanie najnowszego oprogramowania aparatu*

nowa wersja monitora parkowania 3.0

Możesz zobaczyć, jak nowy, ulepszony tryb parkowania 3.0 działa bezpośrednio w tym filmie:

1. Automatyczne wykrywanie ruchu lub uderzenia

Poruszające się obiekty przed kamerą, dramatyczna zmiana oświetlenia lub jakiekolwiek uderzenie zostaną ocenione automatycznie, a nagrywanie rozpocznie się , jeśli ruch/zmiana osiągnie ustawiony parametr. Po wykryciu ruchu lub wstrząsu rozpoczyna nagrywanie pliku wideo z obu kamer jednocześnie i blokuje plik.

automatyczne wykrywanie

kamera w trybie parkowania

2. Tryb High-Res - wysoka rozdzielczość w małym rozmiarze

Przy naprawdę minimalnej zmianie jakości nagranego wideo, technologia DOD Tech jako pierwsza i jedyna potrafi w trybie parkingowym nagrać całe nagranie podczas Twojej nieobecności w pojeździe z jedynie minimalnym obniżeniem jakości wideo. Cała noc na filmie zajmie około 10 GB . Mniej niż 1/5 klasycznego rozmiaru pliku.

wysokiej rozdzielczości wysokiej rozdzielczości

3. Upływ czasu

Parkujesz więcej dni? Opóźnienie czasowe pozwala sprawdzić zawartość dni w ciągu kilku minut. Aparat poklatkowy wykonuje zdjęcia (zgodnie z ustawioną liczbą klatek na sekundę). Funkcja automatycznie zgrupuje przechwycone zdjęcia w ciągły film. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć zapis np. z 24 godzin w ciągu kilku minut . Nadaje się do monitorowania pojazdu podczas dłuższej nieobecności. Dlatego też jest przeznaczony do wykonywania zdjęć statycznych, więc pojazd nie może się poruszać

kolekcja czasu poklatkowego


Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem do trybu nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz także cieszyć się rewolucyjnym widzeniem nocnym przedniego aparatu, nawet w całkowitej ciemności. Warunkiem jest zasilanie kamery z akumulatora samochodowego za pomocą zestawu przewodów do montażu na stałe w pojeździe DOD DP4. *Warunkiem jest aktualizacja firmware do najnowszej wersji aparatu.*

Monitor parkowania rc500s


Zestaw kamer posiada szerokokątny obiektyw do 145° dla przedniej kamery i 140° dla tylnej kamery , co pozwala na monitorowanie naprawdę szerokiego kąta wokół samochodu, zbliżającego się do parametrów rybiego oka. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana oddzielnie . Pod względem parametrów czysto optycznych DOD RC500S dorównuje DOD LS500W (i odwrotnie). Możliwość obrócenia obrazu o 180 stopni dla przedniego i tylnego aparatu (kamerę można zamontować „do góry nogami”). Przedni aparat wyposażony jest w zupełnie nowy sensor SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny, nawet w całkowitej ciemności!!! Wbudowany Super kondensator zamiast akumulatora Li-Ion - dla jeszcze lepszej trwałości i żywotności kamery.

Technologicznie jest to kamera samochodowa „nowej generacji” – czyli aktualnie najnowocześniejszych technologii (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek kamer samochodowych.

Flagowy produkt firmy DOD - nowa koncepcja kamer samochodowych SMART

Certyfikowana kamera samochodowa spełnia kryteria norm technicznych i może być stosowana w pojeździe.


DOD RC500S ma elegancki i dyskretny, cylindryczny kształt z naprawdę małymi wymiarami , które pozwalają na zainstalowanie przedniej kamery tuż obok lusterka wstecznego na przedniej szybie. Dzięki takiej pozycji nie będzie w żaden sposób zasłaniał widoku, a przede wszystkim jest absolutnie nie rzucający się w oczy patrząc z zewnątrz. Tylna kamera o kompaktowych wymiarach zaledwie 7,5 cm szerokości jest mocowana za pomocą uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe między kamerami ma długość ok. 5,5m długości . DOD RC500S można podłączyć do źródła zasilania 12/24V , dzięki czemu bez problemu można go używać w innych pojazdach np. ciężarówkach czy autobusach. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M, który łatwo mocuje się do kamery. DOD jest również wyposażony w bardzo przydatne akcesorium - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny , który skutecznie redukuje światło odbite.

Obsługa kart micro SD do 128 GB (ok. 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9 godzin na jeden kanał)
podwójny aparat rc500s

Nagranie jest rejestrowane z obu kamer, a w połączeniu z wysoką czułością ISO, aż do 12800, co pozwala na monitorowanie otoczenia samochodu nawet przy słabym oświetleniu , funkcja ta stanowi znaczny bonus bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu pod Twoją nieobecność . To sprawia, że nowa kamera samochodowa DOD RC500S jest nowym liderem na rynku bezpieczeństwa, nie tylko dzięki nagrywaniu wideo z podróży, ale także monitorowaniu samochodu pod Twoją nieobecność .

Kamera samochodowa obsługuje karty micro SD do 128 GB (zwykłe kamery tylko do 32 GB). W razie wypadku, nagłego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G sensor, która służy ochronie plików w przypadku zderzenia. Ponadto w sytuacjach awaryjnych umożliwia użytkownikom ręczne zabezpieczenie istniejącego pliku poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”. Zestaw kamer samochodowych FULL HD z zaawansowaną technologią WDR 2.0 i łączem WiFi to niezawodny towarzysz na drodze.

Podwójny zestaw kamer samochodowych RC500S z FULL HD z obsługą WIFI

Przejrzysta aplikacja od DOD (Android/iOS) na smartfony lub tablety, w której po sparowaniu przez Wi-Fi będziesz mógł odtwarzać filmy z jazdy, śledzić swoją aktualną pozycję za pomocą map google czy zmieniać ustawienia kamery.
obsługa Wi-Fi do rc500
Cechy produktu:

Podwójne nagrywanie wideo FULL HD 1080p
Widok Twojego pojazdu z przodu iz tyłu jest nagrywany w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości FULL HD. Ponadto obraz jest rejestrowany przez przednią kamerę o ultraszerokim kącie widzenia 145° i tylną kamerę 140°, co zapewnia całkowitą ochronę.

Pełna rozdzielczość HD rc500s

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD RC500S posiada nową matrycę SONY STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także przy słabym oświetleniu. Rozszerzony zasięg zwiększa wyrazistość szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz rejestrować jeszcze więcej szczegółów w warunkach bardzo słabego oświetlenia.

rc005s iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniałe wideo w każdym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Tworzy jaśniejsze zdjęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na silne światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

technologia rc500s wdr

Duży otwór przysłony f/1.6, wysoka wydajność w słabym świetle
Rozmiar przysłony odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większy otwór przysłony (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej aperturze, która jest o 66% większa w porównaniu do konkurencji na rynku, kamery DOD wytwarzają najostrzejszy obraz.

Przednia i tylna przysłona rc500s f/1.6

Ostra szklana soczewka 6G
6-elementowy ostry obiektyw, który jest wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiająco czysty i niezniekształcony obraz

rc500s 6g szklany spodek

Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu przy szerokim kącie widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przedni aparat wyposażono w niezwykle szerokokątny obiektyw, co wzmacnia bowiem zasięg rejestracji obrazu   widok panoramiczny z przodu pojazdu obejmuje wszystkie strony bez zniekształceń (tzn. bez zniekształceń obrazu).

Szeroki kąt widzenia rc500s

Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje światło odbite
Regulowany filtr eliminuje odblaski przedniej szyby i jednocześnie zwiększa nasycenie. Redukuje niepożądane refleksy i efekt prześwietlenia lub polaryzacji, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu i chronić obiektyw.

filtr polaryzacyjny rc500s

Połączenie WiFi - przeglądanie na odległość za pomocą bezpłatnej aplikacji
Koniec z czekaniem, gdy chcesz odtworzyć ekscytujące chwile. Z łatwością przesyłaj lub wizualizuj pliki z karty pamięci włożonej do aparatu bezpośrednio do smartfona/tabletu za pośrednictwem aplikacji DOD.

Połączenie Wi-Fi rc500s

Procesor GPS o prędkości 10 Hz
Zintegrowany najszybszy system GPS z prędkością 10 Hz rejestruje dokładniejsze dane o położeniu i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w aplikacji DOD player. Obecnie najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach samochodowych.

Procesor GPS rc500s

DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, korki itp. W przypadku połączenia z Internetem aktualna lokalizacja pojazdu jest wyświetlana na mapach Google.

rc500s do odtwarzacza 2.0

Wykrywanie fotoradarów
System ostrzeże Cię, że zbliżasz się do miejsc z ograniczeniem prędkości, w których może być umieszczony radar, dzięki czemu możesz zwolnić z przeglądem. Unikaj pułapek i zawsze kontroluj jazdę.
* System obsługuje obecnie następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
rc500s aktualne ostrzeżenie o wyświetlanej prędkości

Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznego ustawienia czasu. Z wbudowanym   Dzięki 10-krotnie szybszemu procesorowi GPS jest w stanie wyświetlać dokładny lokalnie skalibrowany czas i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.
rc500s synchronizacja daty i czasu
Ochrona danych czujnika G w przypadku uderzenia.
W przypadku zderzenia, awaryjnego hamowania czy przechylenia samochodu automatycznie zabezpieczy wszystkie zapisane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.
czujnik g rc500s
Ręczne blokowanie plików - ochrona SOS
W sytuacji awaryjnej pozwala użytkownikom chronić istniejący plik poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapisaniu pliku poza pętlą nagrywania i zastąpieniu go innym plikiem.
Ręczna blokada pliku rc500s
Automatyczne ładowanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Ponadto urządzenie wyłącza się automatycznie w tym samym czasie co pojazd, bez konieczności naciskania jakiegokolwiek przycisku.
samochód rc500s włączony wyłączony
Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne
Kiedy miejsce na włożonej karcie micro SD jest pełne, może automatycznie zastępować starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale rozmazane.
nagrywanie w pętli rc500s
Obsługa karty Micro SD o pojemności 128 GB
4x większa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami aparatów, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.
Karta pamięci rc500s 128gb
Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: przedni aparat: 1920x1080 @ 30fps, tylny aparat 1920x1080 @ 30fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Przedni obiektyw szerokokątny: 145°
Tylny obiektyw szerokokątny: 140°
Przysłona przednia: f/1,6
Przysłona tylna: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MP4
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC klasa 10 (do 128 GB)
Dźwięk: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: superkondensator
Moc wejściowa: 5 V 1,5 A
Wymiary przedniego aparatu: 122 (dł.) * 35,8 (szer.) * 60,6 (wys.) mm
Wymiary tylnego aparatu: 75,2 (dł.) * 26 (szer.) * 38,8 (wys.) mm
Waga przedniego aparatu: 120g
Waga tylnego aparatu: 41 g
Temperatura robocza -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x Kamera samochodowa Profi DOD RC500S z uchwytem samoprzylepnym
1x Tylna kamera z uchwytem samoprzylepnym
1x filtr CPL
1x Ładowarka samochodowa 12-24V (przedłużacz 4M)
1x Kabel połączeniowy z tylną kamerą (5M)
1x Zestaw naklejek na uchwyt aparatu
1x Zestaw instalacyjny do mocowania okablowania
1x Instrukcja

+ Karta Micro SD 32 GB
+ Zestaw okablowania do montażu na stałe w pojeździe
+ Podkładka antypoślizgowa

aż do akcesoriów rc500s

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery