Mini kamera samochodowa DOD IS350 z 1080P

W magazynie
Cena z VAT: 745.00 zł
Cena netto: 620.83 zł
- +

Mini kamera samochodowa DOD IS350 z 150° FULL HD 1080P + przetwornik Exmor CMOS. Kamera samochodowa jest ultralekka, waży 57 g i ma mikrowymiary 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm. Ma szerokokątny wyświetlacz 2,45" i stylowy wygląd , który pokazuje wszystko, czego potrzebujesz, bardzo przyjazny dla użytkownika dzięki prostej obsłudze poszczególnych przycisków. Kamera nagrywa wideo pod ultraszerokim kątem widzenia 150°, dzięki czemu nie przegapisz niczego przed pojazdem. Ujęcia z jazdy możesz rejestrować zarówno w dzień, jak iw nocy, a dzięki obiektywowi z przysłoną F/1.8 i matrycy Sony Exmor CMOS będą one najwyższej jakości. Kamera rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości 1920x1080px przy ilości klatek na sekundę 30 fps.

mini kamera samochodowa do is350

 

W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu posiada funkcję G sensor , która służy jako zabezpieczenie plików w przypadku zderzenia, jednocześnie mierząc siłę przeciążenia i przechowując dane GPS. Pozwala także użytkownikom chronić istniejący plik przez długie naciśnięcie przycisku „SOS” w razie potrzeby. Kamera samochodowa FULL HD IS350 z zaawansowanym WDR i obsługą kart pamięci Micro SDXC do 128 GB to Twój towarzysz podróży na drogach. Inne zaawansowane funkcje dostępne w tej lekkiej mikrokamerze obejmują takie funkcje, jak automatyczne nagrywanie, nagrywanie w pętli i wyłączanie. Dzięki czujnikowi SONY Exmor i funkcji automatycznej regulacji jasności ISO możesz nagrywać filmy w nocy tak wyraźnie, jak w świetle dziennym.

Ultra lekki i bardzo mały

Dzięki swoim mikrowymiarom 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm i wadze 57 g, widok przez przednią szybę pozostaje swobodny i wyraźny, nie zasłaniając widoku lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki ekranowi IPS o przekątnej 2,45", pozwoli na wygodne ustawianie lub przeglądanie zapisów.

aparat is350 dod


Funkcje „wszystko w jednym”.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych kamer samochodowych, kamera samochodowa DOD IS350 na desce rozdzielczej ma czujnik SONY EXMOR i osiąga jakość obrazu FULL 1080P.
Wykorzystując technologię WDR, tworzy wyraźny i pozbawiony rozmyć obraz. Obsługuje karty pamięci micro SD do 128 GB

is350 dod kamera na deskę rozdzielczą czujnik sony

Monitoring parkingu

Korzystając z funkcji (wykrywanie ruchu), automatyczne nagrywanie wideo rozpoczyna się po zarejestrowaniu ruchu, bez naciskania żadnego przycisku. Idealny do monitorowania i ochrony pojazdu podczas Twojej nieobecności.

detekcja ruchu - kamera samochodowa


Czujnik SONY Exmor CMOS

Exmor to nazwa technologii, którą firma Sony zastosowała w niektórych swoich przetwornikach obrazu CMOS. Wykonuje konwersję sygnału analogowego/cyfrowego na chipie oraz dwustopniową redukcję szumów równolegle na każdej kolumnie czujnika CMOS. Dzięki temu obraz jest wyraźnie ostrzejszy i pozbawiony niepożądanych szumów.

sony exmor cmos

Zaawansowana technologia WDR

Wspaniałe wideo w każdym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Tworzy jaśniejsze zdjęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na silne światło (w przypadku odblasków), aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

 
technologia wdr

Kąt skanowania 150°

Kamera posiada kąt fotografowania do 150°, co zmniejsza możliwość wystąpienia tzw. martwego pola. Wszystkie szczegóły i ostrość obrazu zostają zachowane.
Kąt skanowania jest ważny np. w wypadku drogowym przy wypadku samochodowym gdzie będzie widać co się działo po bokach podczas wypadku.

Kąt widzenia 150

 

Podstawowe funkcje:

° Nagrywanie wideo 1080P
° Zaawansowana technologia WDR — oszałamiające wideo w każdym świetle
° Wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 2,45 cala
° Ultraszeroki kąt 150°
° G-Sensor - ochrona danych w przypadku uderzenia
° Ręcznie zablokuj pliki przed usunięciem
° Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
° Nagrywanie w pętli (stare obrazy są automatycznie zastępowane nowymi)
° Obsługa kart pamięci Micro SDXC do 128 GB (brak w zestawie)

 

Dane techniczne:

Ekran: Wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 2,45 cala
Rozdzielczość wideo: FULL HD 1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę
Czujnik: Sony Exmor CMOS
Obiektyw szerokokątny: 150°
Przysłona: f/1.8
Czułość ISO: Automatyczna
Format wideo: MOV
Dźwięk: mikrofon i głośnik mono
Bateria: Super kondensator
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary: 34 (dł.) 70,5 (szer.) 50 (wys.) mm
Waga: 57 g
Temperatura pracy: -20°C ~ 65°C
Nośniki zapisu: obsługa kart Micro SDHC/SDXC do 128 GB (klasa zapisu 10)

Zawartość Paczki:

1x kamera DOD IS350
1x uchwyt samoprzylepny 3M + zapasowa naklejka 3M
1x ładowarka samochodowa
1x Instrukcja

Zawartość opakowania DOD IS350

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery