Kamera WiFi 4G do samochodu + GPS + Live web/aplik - PROFIO X5

W magazynie
Cena z VAT: 1,995.00 zł
Cena netto: 1,662.50 zł
- +

Podwójny system 4G LTE WiFi kamera do samochodu z GPS + Live web/app - PROFIO X5. System monitoringu Android z funkcjami ochrony pojazdów i zdalnego monitoringu w czasie rzeczywistym. PROFIO X5 dual 4G/WiFi + aplikacja na żywo/internet do śledzenia . Najnowszy system kamer firmy PROFIO Electronics X5 oferuje takie funkcje , jak GPS Tracker i śledzenie online pojazdu GPS na żywo za pośrednictwem aplikacji na telefonie lub komputerze, a także wyświetlanie obrazu na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to rejestrator z możliwością podłączenia 2 kamer (przód, tył), co pozwala dodatkowo na nagrywanie wideo z obu kamer jednocześnie ( obsługa micro sd do 128GB ). Przedni aparat ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080p . Kamery mają minimalne wymiary i nie ograniczają przestrzeni w pojeździe. Urządzenie android box można schować , dzięki czemu nie trzeba go umieszczać na desce rozdzielczej i nie zasłania widoku z pojazdu.

Docenisz również możliwość tworzenia hotspotów WiFi 4G za pomocą włożonej karty SIM 4G . Obrazy zapisywane są na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 128 GB . Ten system kamer nie posiada przycisków bezpośrednio na urządzeniu, co zapobiega wszelkim manipulacjom i próbom edycji/kasowania nagrań. Zasilacz systemu montowany jest bezpośrednio w skrzynce bezpieczników pojazdu. Umiejscowienie boxa z Androidem jest możliwe w dowolnym miejscu w pojeździe, w miejscu, w którym box nie będzie widoczny. Oferuje możliwość zablokowania włożonej karty SIM oraz karty Micro SD przed nieuprawnioną edycją zapisów. Kamera może również nagrywać dźwięk przez mikrofon umieszczony w przycisku SOS na kablu zewnętrznym.

Podwójna kamera 4G Cloud/Android w pojeździe do zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym (kamery + pozycja GPS)

Kamera samochodowa 4g lte profio x5

Film prezentujący funkcje aparatu

kamera samochodowa full hd profio x5

Na przewodzie masz również zewnętrzny przycisk SOS , który w nagłych przypadkach możesz nacisnąć na 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Analiza zachowania kierowcy - Wbudowany 9-osiowy czujnik G pozwala lepiej przeprowadzić analizę zachowania kierowcy. W przypadku nieodpowiedniego zachowania kierowcy, takiego jak gwałtowne przyspieszanie, mocne hamowanie czy wysokie obroty silnika , kamera ostrzeże Cię o tym fakcie za pomocą aplikacji i jednocześnie zapisze zapis jazdy na karcie SD oraz na serwerze Cloud . Profio X5 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm w zakresie monitorowania ruchu ich floty.

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

profesjonalne kamery samochodowe

porównanie kamer profio x1 x2 x4 x5

System monitoringu z funkcjami ochrony pojazdów i zdalnego monitoringu w czasie rzeczywistym

Obraz na żywo z kamery można oglądać za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej (wsparcie dla systemów Android/iOS ) o nazwie „ Tracksolidlub za pośrednictwem platformy internetowej na komputerze PC. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest system podwójnych kamer , który zapewnia zapis z przednich lub tylnych kamer. Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, platformy PC lub tabletu. Mapa pokazuje aktualną pozycję wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

System monitoringu samochodu Profio x5

Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, jak również platformy WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokazuje aktualną pozycję wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

kamera samochodowa z transmisją na żywo profio x5

Korzystaj z usługi śledzenia GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.tracksolid.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu silnikowego, niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, czy ciężarowy. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji ma swój unikalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu możesz znaleźć zapisy jazdy w swojej historii jazdy (historia 7-dniowa). Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się pojazd w tym momencie. Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail w przypadku opuszczenia wyznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę). Aby korzystać z funkcji, musisz kupić licencję śledzenia.

śledzenie pojazdów na żywo za pośrednictwem gps profio x5
tracksolid licencja na śledzenie samochodu

Wydarzenia wideo do chmury

W przypadku poważnego wypadku, kolizji lub nietypowego zachowania, wideo jest automatycznie przesyłane do chmury . Dzięki połączeniu 4G możesz osiągnąć wyższe prędkości transmisji danych i większy zasięg, co pozwala na natychmiastową reakcję lub działanie.

kamera samochodowa w chmurze z systemem Android profio x5


Różne scenariusze użytkowania

Android BOX Profio X5 to urządzenie, które pozwala na szerokie spektrum zastosowań. Kamery można umieścić w dowolnym miejscu w pojeździe.

scenariusze użycia kamery profio x5

DBA - analiza zachowania podczas jazdy

Monitorowanie danych dotyczących zachowania kierowcy, w tym gwałtownego przyspieszania, gwałtownego hamowania i ekstremalnych zakrętów, pomoże zmniejszyć liczbę wypadków we flocie i poprawić oszczędność paliwa.

DBA - analiza zachowania podczas jazdy

Pilot

Ten unikalny system umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaniem nagrań z kamery. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

profio x5 - zdalne sterowanie pojazdem

 

HOTSPOT WiFi i szybki transfer danych 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i można łatwo łączyć się z Internetem. Po włożeniu karty SIM do urządzenia zostanie utworzony dla Ciebie punkt dostępowy WiFi 4G (konieczne jest aktywowanie usług transmisji danych na karcie SIM), który umożliwi połączenie z systemem kamer. Profio X5 obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G (LTE). Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie. Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr numeru IMEI. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednim WiFi, a następnie łatwo odtwarzać nagrania lub edytować ustawienia.
hotspot wifi i karta SIM 4G - profio x5

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obrazy z obu kamer w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z aplikacji internetowej lub mobilnej Tracksolid bezpośrednio na smartfonie.

monitorowanie na żywo za pomocą aplikacji kamery samochodowej profio x5

Wbudowany G-sensor

W przypadku nagłego hamowania, kolizji lub uderzenia, G-sensor ocenia sytuację jako poważną i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

Funkcja g-sensor profio x5

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia.

funkcja przycisku SOS - kamera systemu profio x5

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz śledzić je jednocześnie w ramach jednego konta. Korzystając z naszej platformy Tracksolid, możesz śledzić dużą liczbę urządzeń na jednym koncie. Wygodnie jest cały czas obserwować swoją flotę. System kamer Profio X5 pomoże Ci pozostać w kontakcie z kierowcami Twojej floty poprzez dokładne monitorowanie ich pracy. Ten unikalny system może pomóc kierowcom w doskonaleniu umiejętności i podejmowaniu lepszych decyzji, a także chronić Ciebie jako właściciela floty przed fałszywymi roszczeniami i niewyjaśnionymi uszkodzeniami Twojej własności.

kamera samochodowa profio x5 zarządzanie flotą pojazdów

 

Jakość wideo FULL HD 1080

Przednia kamera systemu Profio Tracking X5 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Ujęcia zostaną uchwycone z dużą wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione na płynne i niesamowite filmy. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami..

Kamera samochodowa Profio x5 - nagrywanie full HD

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty (w zależności od ustawień). Jeśli karta SD jest pełna, starsze nagrania zostaną automatycznie usunięte i zastąpione nowymi.

profio x5 - nagrywanie w pętli

 

Dane techniczne:

Model: PROFIO X5
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A53 1,4 GHz
System operacyjny: Android 8.1 GO
GPS + BDS, GSM i WCDMA, 4G LTE,
Rozdzielczość wideo przedniego aparatu: Full HD 1080p, kąt widzenia 120°, kodowanie H.264
Długość kabla przednia kamera: 2 metry
Rozdzielczość wideo tylnego aparatu: 720p, kąt nagrywania 100°, kodowanie H.264
Długość kabla tylnej kamery: 2,45 metra
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalny monitoring: PC i aplikacja - oprogramowanie PC: www.tracksolid.com, aplikacja na urządzenia mobilne: Tracksolid
G-Sensor: BMI160 (6-kierunkowy)
Obsługa kart Micro SD: do 128 GB
Obsługa sieci: GSM, WCDMA, LTE
Interfejs danych: Micro USB 2.0, micro SIM
Bateria zewnętrzna: 600 mAh
Zasilanie: 9V - 30V
Temperatura pracy -20°C ~ 70°C
Pudełko DVR: szer./wys./gł. 12 x 2,7 x 9,5 cm
Kamera przednia: szer./wys./gł. 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Kamera tylna: szer./wys./gł. 7,2 x 3,2 x 2,5 cm

Zawartość Paczki:

1. Rejestrator PROFIO X5 + adapter karty SIM
2. Kamera zewnętrzna 1
3. Zewnętrzna kamera 2
4. Antena GPS/LTE/WIFI
5. Okablowanie zasilające + akumulator
6. Przycisk SOS
7. Taśma do mocowania i łączenia
8. Taśmy samoprzylepne 3M
9. Zestaw montażowy i osłony

kamera samochodowa profio x5 - zawartość opakowania

profio elektronika System kamer Profio X5 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery