Tracksolid — 10-letnia licencja śledzenia online

W magazynie
Cena z VAT: 200.00 zł
Cena netto: 166.67 zł
- +

Tracksolid 10-letnia licencja śledzenia online dla systemów kamer w chmurze do samochodów - do śledzenia na żywo z kamery i lokalizacji GPS kamer marki Profio Electronics. Dzięki systemowi Tracksolid (Web/App) nigdy nie przegapisz ruchu monitorowanej kamery. Śledzenie kamery na żywo i lokalizacje kamer GPS od marki Profio Electronics. Śledzenie lokalizacji za pomocą aplikacji lub internetowej platformy internetowej Tracksolid przez okres 10 lat. Na przykład platforma internetowa lub aplikacja może śledzić ruch, wyświetlać obraz z kamery na żywo, ustawiać wirtualne granice lub przeglądać historię ruchu pojazdu. Interfejs sieciowy www.tracksolid.com .

Wszystkie te funkcje otrzymujesz kupując licencję

Śledzenie ruchu kamer i lokalizatorów online:

Dzięki platformie internetowej oraz internetowej aplikacji Tracksolid (dostępnej na Androida i iOS) w dowolnym momencie możesz monitorować na mapie jedną lub więcej kamer lub lokalizatorów. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się monitorowany pojazd lub obiekt.

tracksolid - licencja śledzenia online

trackolidowe śledzenie pojazdów

System monitoringu z funkcjami ochrony pojazdu

Transmisja wideo na żywo z kamery lub lokalizacji GPS - zdalne śledzenie w czasie rzeczywistym

obraz pojazdu śledzącego na żywo

Wszystkie kamery lub lokalizatory pod jednym kontem:

Jeśli posiadasz kilka lokalizatorów, nie musisz mieć osobnego konta dla każdego z nich, potrzebujesz tylko jednego dostępu, za pomocą którego możesz monitorować dowolną liczbę swoich lokalizatorów GPS lub kamer.

tracksolid - śledzenie GPS

Wirtualne granice i nadzór tras:

Korzystając z aplikacji lub interfejsu webowego Tracksolid, możesz wytyczyć trasę, po której urządzenie ma się poruszać, lub zdefiniować przestrzeń, w której może się poruszać. Jeśli wystąpi zakłócenie np. samochód wyjedzie z wyznaczonej trasy otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

tracksolid - funkcja geo ogrodzenia

Odtwarzanie nagranego dźwięku:

Tracksolid może przechowywać historię nagrań do 7 dni . Rekordy są przechowywane na serwerze w chmurze.

tracksolid - śledzący lokalizator gps

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery