Kamera samochodowa DOD GS980D - Dual 4k + 1K z GPS + 5GHz WiFi

W magazynie
Cena z VAT: 1,995.00 zł
Cena netto: 1,662.50 zł
- +

Kamera samochodowa DOD GS980D - Dual 4k + 1K z GPS + 5GHz wifi + wyświetlacz 3" IPS. Najlepsza kamera samochodowa z dual GPS z obsługą 5G Wifi i rozdzielczością 4K. Nowa dual car camera z obsługą karty micro SD do 256GB. Kamera samochodowa z zupełnie nowym przetwornikiem obrazu OmniVison OS08A10 dla przedniej kamery oraz sensorem SONY STARVIS IMX307 CMOS dla tylnej kamery zagwarantuje rewolucyjne widzenie w nocy nawet w nocy i nawet w całkowitej ciemności DOD GS980D to kamera samochodowa z pełnym obrazem nagrywanie w rozdzielczości 4K dla przedniej kamery i rozdzielczości FULL HD dla tylnej kamery w niezrównanej jakości na obu kanałach wideo kamery z częstotliwością nagrywania 30 fps, kompresją wideo H.265 i przysłoną f/1.5 dla krystalicznie czystego obrazu.

Wbudowany Super kondensator zamiast akumulatora Li-Ion - dla jeszcze lepszej trwałości i żywotności kamery. Zestaw kamer posiada szerokokątny obiektyw do 140° dla przedniej i tylnej kamery, co pozwala na obserwację wokół samochodu naprawdę szerokiego kąta, zbliżonego do parametrów rybiego oka. Niewielkie wymiary przedniego aparatu, tylko 97x54x40mm gwarantują, że nie będzie przyciągał uwagi ani nie zasłaniał Ci widoku.

DOD GS980 przednia i tylna kamera samochodowa

Kamera samochodowa - Podwójna kamera 4k + 1K z dodatkową tylną kamerą

Dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół, a ponadto masz nagranie z tylnej części pojazdu (w przypadku zderzenia tylnego itp.). Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana oddzielnie. Możliwość obrócenia obrazu o 180 stopni dla przedniej i tylnej kamery (kamerę można zamontować „do góry nogami”).

kamera samochodowa najlepsza 4k dual DOD GS980D 4K+1K

Obiektyw z przysłoną f/1,5 zapewnia jasny i wyraźny obraz. Kompresja obrazu H.265, plik MP4. Obsługa kart Micro SD do 256 GB. Kamera samochodowa ma również czułość ISO do 6400, co zapewnia doskonałe fotografowanie w warunkach słabego oświetlenia i nagrywanie filmów nocnych. Wbudowany procesor GPS umożliwia kierowcom rejestrowanie prędkości i pozycji z dużą dokładnością. Kamerą można łatwo sterować za pomocą przycisków oraz czytelnego wyświetlacza LCD 3,0" . Kabel łączący kamery ma długość ok. 6m . Kamerę DOD S980D można podłączyć do zasilacza 12/24V , dzięki czemu można jej używać bez żadnych problemy w innych pojazdach, np. ciężarówkach lub autobusach. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M z rejestratorem GPS.

Najlepsza podwójna kamera samochodowa GPS z obsługą 5G WiFi i rozdzielczością 4K

kamera samochodowa dod z GPS i transmisją wifi 5GHz + 3" wyświetlacz

Kamera samochodowa z certyfikatem CE do pracy na terenie całej Unii Europejskiej

Certyfikowana kamera samochodowa do użytku w całej UE (tj. także w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełnia kryteria norm technicznych i może być stosowany w pojeździe.

Certyfikowana kamera samochodowa CE GS980D

Kamery samochodowe do samochodu nowej generacji NEXT GEN - DOD GS980D

Topowa kamera samochodowa i nowy flagowiec wielokrotnie nagradzanego tajwańskiego producenta DOD-TECH.  

NEXT GEN - kamera DOD GS980D nowej generacji

Rozdzielczość nagrywania do 4K + 1K z kamery

Dzięki temu nie umknie Ci żaden szczegół (taki jak czytelność tablicy rejestracyjnej), jeśli jedziesz szybko, w złych warunkach oświetleniowych (deszcz, śnieg, ciemność itp.)

Rozdzielczość nagrywania 4K + 1K z kamery DOD 980D

Szybki transfer danych - 5G WIFI

Przeglądanie i udostępnianie danych bezpośrednio przez telefon komórkowy, bez konieczności wyjmowania karty pamięci

DOD GS980D - Szybki transfer danych - 5G WIFI

Aplikacja na Androida/iOS

Przejrzysta aplikacja firmy DOD (Android/iOS) na smartfony lub tablety, w której po sparowaniu przez Wi-Fi będziesz mógł odtwarzać filmy z jazdy, śledzić swoją aktualną pozycję za pomocą map google czy zmieniać ustawienia aparatu.
Aplikacja GS980D firmy DOD (Android/iOS) na smartfony lub tablety

Przysłona f/1.5 gwarantuje wysoką czułość i ostry obraz nawet w złych warunkach oświetleniowych w ciągu dnia lub w nocy

Wysoka wydajność w słabym świetle — wielkość przysłony odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większy otwór przysłony (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej aperturze, która jest o 66% większa w porównaniu do konkurencji na rynku, kamery DOD wytwarzają najostrzejszy obraz.

Przysłona f/1.5 zapewnia wysoką wydajność w słabym świetle kamery DOD

Wbudowany moduł GPS w opatentowanym uchwycie z naklejką 3M

Opatentowany bardzo mocny zatrzaskowy uchwyt eliminujący wibracje lub niepożądane dźwięki na nagraniu z naklejką 3M (ze złączem USB-C do zasilania bezpośrednio z uchwytu) z wbudowanym czujnikiem GPS

kamera samochodowa - Wbudowany moduł GPS

Kamera samochodowa jest zasilana przez interfejs USB-C

Kamera samochodowa DOD GS980D zasilana jest poprzez interfejs USB-C (nie klasyczne micro czy mini USB), czyli nowy standard szybkiego przesyłania danych oraz zasilania kamery samochodowej

Zasilanie kamery samochodowej DOD GS980D - poprzez interfejs USB-C

Doskonałe widzenie w nocy dzięki technologii HDR zapewnia ostry obraz nawet po zmroku

Jest to technologia High Dynamic Range , która pozwoli na znacznie lepsze oglądanie bardzo jasnych i bardzo ciemnych części obrazu jednocześnie . Skrót HDR, to technologia umożliwiająca ulepszone odwzorowanie szczegółów w ciemnych i jasnych partiach obrazu. uchwycić scenę w tym samym czasie.
Doskonałe widzenie w nocy dzięki technologii HDR - kamera samochodowa

Lider na rynku monitoringu i zabezpieczeń samochodów - Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 5. GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszony system funkcji trybu parkowania nowej generacji upgrade 5.0. Dobra kamera rejestruje podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Kamera zapewnia dwie opcje ochrony parkingowej. Pierwszym z nich jest nagrywanie z wykorzystaniem funkcji TIMELAPS . Jest to nagranie poklatkowe, w którym kamera co 1 sekundę tworzy obrazy , które są następnie łączone w wideo, dzięki czemu nie przegapisz żadnych szczegółów nagrania, które trzeba będzie sprawdzić.
Drugi tryb to nagrywanie podczas WYKRYWANIA KOLIZJI . W tym trybie kamera posiada aktywny G-sensor , który wykrywa przeciążenie i rozpoczyna nagrywanie wideo w przypadku zderzenia. Tryb parkingowy wymaga stałego zasilania, najlepiej poprzez zestaw stałego okablowania z naszej oferty.
DOD GS980D Fabrycznie nowy TRYB PARKOWANIA 5. GENERACJI

Superkondensator

Kamera DOD GS980D ma wbudowany superkondensator zamiast baterii litowych. Superkondensator zapewnia lepszą ochronę przed podwyższoną temperaturą i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia lub wybuchu jak w przypadku klasycznych akumulatorów. Zapewnia również dłuższą żywotność niż kamery samochodowe z akumulatorami litowo-jonowymi.

DOD GS980D ma wbudowany superkondensator

Obsługa kart micro SD o pojemności do 256 GB

Kamera samochodowa obsługuje karty micro SD do 256 GB (zwykłe kamery samochodowe tylko do 128 GB). W przypadku zderzenia, nagłego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G-sensor , która służy ochronie plików w przypadku zderzenia. Ponadto w sytuacjach awaryjnych pozwala użytkownikom ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając przycisk „SOS”.
Obsługa do 256 GB karty micro SD - kamera samochodowa

Ochrona danych czujnika G w przypadku uderzenia

W przypadku zderzenia, awaryjnego hamowania czy przechylenia samochodu automatycznie zabezpieczy wszystkie zapisane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane , nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ochrona danych G-sensor w przypadku zderzenia - kamery DOD do samochodu

Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie micro SD jest pełne, może automatycznie zastępować starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

kamery samochodowe - nagrywanie w pętli, nagrywanie cykliczne

Nowa kompresja wideo H.265

Kamera samochodowa wyposażona jest w nową kompresję H.265 , która zapewnia zapisywanie nagrań w mniejszym rozmiarze. Nagranie w tej kompresji zajmie o 30% mniej miejsca na karcie pamięci , a jakość obrazu pozostanie zachowana. Karta pamięci zmieści więc znacznie więcej nagrań w porównaniu ze starszą kompresją H.264. 1 minuta zajmuje około 215 MB na przednim aparacie 4K i około 70 MB na tylnym aparacie 1K.

kamera samochodowa GS980D nowa kompresja H.265

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: przednia kamera: 3840x2160@30fps, tylna kamera 1920x1080@30fps
Czujnik: kamera przednia: OmniVison OS08A10, kamera tylna: SONY STARVIS IMX307 CMOS Sensor
Wyświetlacz: 3-calowy wyświetlacz IPS
Obiektyw szerokokątny: 140° (przednia i tylna kamera)
Przysłona: f/1,5
Czułość ISO: do ISO 6400
Format wideo: H.265 MP4
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC klasy 10 (do 256 GB)
Dźwięk: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: superkondensator
Zasilanie wejściowe: 5V 2,5A
Wymiary przedniego aparatu (dł./szer./wys.): 97x54x40mm
Wymiary tylnego aparatu: 60x30x33 mm
Waga przedniego aparatu: 91,6 g
Waga tylnego aparatu: 28,2 g
Temperatura robocza -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Zawartość Paczki:

1x przednia kamera samochodowa DOD GS980D
1x Uchwyt z naklejką 3M + moduł GPS
1x kamera tylna
1x Kabel połączeniowy do tylnej kamery (6M)
1x ładowarka samochodowa 12-24V
2x Przezroczysta naklejka ochronna ułatwiająca mocowanie uchwytu na szkle
1x Instrukcja

Kamera DOD GS980D - zawartość opakowania

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery