Dlaczego kamery marki DOD?

Z pewnością wielu z was zastanawia się, dlaczego to właśnie kamery marki DOD są najlepszym wyborem, gdy chcemy kupić rejestrator samochodowy. W porównaniu do konkurencji firma DOD Tech Co. Ltd. ma tę przewagę, że od 2005 roku wyspecjalizowała się wyłącznie w produkcji kamer samochodowych, dzięki czemu zebrała niezbędne doświadczenie i wygrywa na polu innowacyjności, bezspornie najlepszej jakości optyki oraz ogólnej konstrukcji. Produkty posiadają niepowtarzalny design, własne oprogramowanie i są wytworzone z komponentów najwyższej jakości. Dlatego właśnie kamery marki DOD należą do najlepiej sprzedających się i najlepszej jakości kamer samochodowych na świecie.
 
W ramach promocji marki DOD i prezentacji zarówno już istniejących, jak i nowych produktów, kierownictwo firmy w dniach 10-14 października wzięło udział w wystawie na prestiżowych targach elektroniki w Hong Kongu, Global Sourcing Fair. Dzięki zdobytemu tam doświadczeniu i wiedzy, z dumą zapewniamy wam jeszcze lepsze doradztwo oraz konsultacje przy wyborze kamery prestiżowej marki DOD.


DOD, výstava elektroniky, Electronic fair,   
 

Wykres przedstawiający poszczególne modele kamer DOD w latach

dod sprzedaży produktów
 
Firma DOD Tech działa w ponad 50 krajach świata. Jesteśmy dumni, że ma już swoje oddziały w Europie Środkowej - www.dod-kamery.pl.

 

SONY Exmor - absolutna nowość i pierwszy czujnik do kamery samochodowej od firmy SONY

SONY exmor senzor DOD
 
Najnowszy czujnik CMOS Sony Exmor. Powierzchnia czujnika wyłapująca światło (fotony) jest większa o 20%, a tym samym zwiększa się powierzchnia komórek, do których dociera światło, w porównaniu z poprzednim modelem, DOD LS430W. Większa powierzchnia zapewnia uchwycenie większej powierzchni obrazu w polu widzenia. Powiększone komórki wychwytują więcej światła, co w praktyce oznacza lepsze kolory i wyraźniejsze szczegóły.

 

edytor

Advanced Chip - nowa generacja zaawansowanego procesora
Wydajność i filmy do trzech razy szybciej

Chip wyprodukowany z zupełnie nowych materiałów poprawia wydajność i nagrywanie nawet trzykrotnie w porównaniu do innych konkurencyjnych procesorów na rynku. Chip wykonuje ultraszybkie nagrywanie wideo przy 2x wyższej częstotliwości wyświetlania klatek, co służy jeszcze płynniejszemu i bardziej realistycznemu nagrywaniu i odtwarzaniu obrazu wideo.

Ultraszybkie nagrywanie wideo

Jedna kamera 720p z prędkością do 60 klatek na sekundę - do nagrywania wideo HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli i 2x wyższej częstotliwości obrazów (60fps) niż inne modele dostępne na rynku (30fps).
nagrywanie wideo ultra szybka dod
Rozdzielczość Full HD

Jakość Full High HD

Wysoka jakość nagrywania wideo w rozdzielczości HD Full HD 1080p oraz czujnik obrazu CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli zapewniają prawdziwą przyjemność oglądania zarejestrowanych nagrań wideo.

 

Redukcja szumów 3D / 3D Noise Reduction

Zupełnie nowy algorytm filtrowania zapewnia bardziej efektywne filtrowanie szumów obrazu, szczególnie w gorszych warunkach, zwłaszcza w warunkach ograniczonego oświetlenia. Różnica jest naprawdę widoczna!

3d hałasu
Wide Dynamic

Zakres dynamiki obrazu - Wide Dynamic Range

Miej światło pod kontrolą! WDR jest nową potężną technologią obrazu, przeznaczoną do nagrywania ostrych, wysokiej jakości obrazów, nawet w warunkach wysokiego kontrastu, mocnego podświetlenia, odblasków i różnego typu załamań światła, korzystającą z różnego poziomu ekspozycji w celu zapewnienia jasności, bez względu na jasne lub ciemne obszary. Dzięki zaawansowanej technologii WDR nocne ujęcia są wyraźniejsze.

Sześcioelementowy obiektyw kamery

Sześcioelementowy obiektyw rejestruje światło bardziej wydajnie, a dzięki swojej precyzyjnej i czułej na tor światła konstrukcji jest w stanie uchwycić ostrzejsze i  krystalicznie czyste obrazy.

Sześć soczewka
Panoramiczny

Panoramiczny obraz o ultraszerokim kącie aż do 140°

Ujęcie szerokokątne, bardzo szerokie pole widzenia bez zniekształceń. Nowocześnie zaprojektowany obiektyw rejestruje obrazy w bardzo szerokim polu widzenia, które obejmuje do 140 stopni bez zniekształcenia obrazu...

Duża przysłona obiektywu (F 1,6)

Im większa wartość przysłony, tym lepsza wydajność przy słabym świetle! Obiektyw F 1,6 zwiększa przepuszczalność światła podczas fotografowania i nagrywania w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie wspaniałej głębi ostrości i doskonałych ujęć w nocy.

F1.6
jasne kolory

Czujnik o wysokiej czułości

Czujnik obrazu Full HD CMOS realizuje nagrania wideo z najostrzejszymi szczegółami i o klarownym obrazie w wysokiej rozdzielczości do 1080p. Dodatkowo wysokiej czułości czujnik CMOS wychwytuje światło i skutecznie przekształca energię świetlną w dane cyfrowe, zapewniając najlepsze wyniki w połączeniu z wyjątkową wydajnością.

 
 

O DOD Tech Co., Ltd.

Firma DOD Tech Co., Ltd. została założona na Tajwanie w 1993 roku, a wśród jej głównych działań znajduje się obszar rozwoju i produkcji kamer samochodowych - czarnych skrzynek, które są specjalnością przedsiębiorstwa. Ze względu na swoje doświadczenie i jakość produktów DOD Tech jest liderem na rynku czarnych skrzynek.

Naszym celem jest dostarczenie produktu, który zaspokaja potrzeby klientów na całym świecie. Stała innowacyjność produktów, ulepszanie procesów technologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniają pozycję pioniera kamer cyfrowych.