Kamera samochodowa 4G LTE dual + śledzenie GPS - PROFIO X4

W magazynie
Cena z VAT: 1,845.00 zł
Cena netto: 1,537.50 zł
- +

Podwójna kamera samochodowa 4G LTE + śledzenie GPS - PROFIO X4 do śledzenia online kamery i lokalizacji GPS. PROFIO X4. Funkcje ochrony pojazdu, takie jak G-sensor, SOS SMS, technologia WDR i wideo FULL HD. Urządzenie śledzące GPS do pojazdów z obsługą WIFI i 4G SIM dla doskonałego przeglądu jazdy. Podwójna kamera samochodowa ze zdalnym monitoringiem GPS - PROFIO X4 1080p i 720p + 4G + aplikacja do śledzenia na żywo . Ta kamera samochodowa PROFIO Electronics Tracking Cam X4 oferuje takie funkcje , jak GPS Tracker , śledzenie online GPS pojazdu na żywo za pomocą aplikacji na telefonie lub komputerze, a także wyświetlanie obrazu na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to podwójna kamera samochodowa (przednia i zewnętrzna), która umożliwia nagrywanie z obu kamer , przednia kamera ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080p przy kącie 120°. Docenisz również możliwość tworzenia hotspotów WiFi 4G za pomocą włożonej karty SIM 4G . Kamera może również nagrywać dźwięk przez mikrofon umieszczony bezpośrednio w korpusie głównego aparatu.

Obrazy zapisywane są na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 128 GB . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury lub ekstremalnie niskie temperatury . Oferuje możliwość zablokowania karty SIM i Micro SD przed nieuprawnioną edycją zapisów. Bardzo ciekawą funkcją jest również możliwość zdalnego wyłączenia silnika pojazdu (za pomocą przekaźnika) w przypadku kradzieży pojazdu. W razie potrzeby (SOS, odcięcie zasilania, auto-awaria baterii) kamera działa również na dołączonej baterii zewnętrznej na kablu o pojemności 450 mAh. Kamera ta nie posiada przycisków bezpośrednio na urządzeniu, co uniemożliwia jakąkolwiek manipulację i próby edycji/kasowania nagrań.

Podwójne kamery samochodowe w chmurze do zdalnego monitorowania + monitorowanie w czasie rzeczywistym (kamery i pozycja GPS)

kamera samochodowa cloud 4g lte profio x4

Film prezentujący funkcje aparatu

Na przewodzie masz również zewnętrzny przycisk SOS , który w nagłych przypadkach możesz nacisnąć na 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła SMS SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna wybieranie numeru tel. numerów do momentu otrzymania połączenia. Docenisz również funkcję Alarm wibracyjny - Alarm wibracyjny włącza się po zatrzymaniu silnika po 5 minutach. Jeśli w zaparkowanym pojeździe zostaną wykryte jakiekolwiek wibracje , aplikacja Tracksolid powiadomi Cię o tym powiadomieniem. Analiza zachowania kierowcy – wbudowany 9-osiowy czujnik G umożliwia kamerze lepszą analizę zachowania kierowcy. W przypadku niewłaściwego zachowania kierowcy, np. gwałtownego przyspieszania, gwałtownego hamowania lub wysokich obrotów silnika, kamera samochodowa ostrzeże Cię za pomocą aplikacji i jednocześnie zapisze zapis jazdy na karcie SD oraz w Chmurze serwer. Profio Tracking CAM X4 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm w zakresie monitorowania ruchu ich floty.

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

Kamera chmurowa profio x4

porównanie systemów kamer profio

Kamera samochodowa PROFIO X4 z funkcjami ochrony pojazdu i zdalnego monitoringu w czasie rzeczywistym

Obraz na żywo z kamery można oglądać za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej (wsparcie dla systemów Android/iOS ) o nazwie „ Tracksolidlub za pośrednictwem platformy internetowej na komputerze PC. Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie w czasie rzeczywistym. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest system podwójnych kamer , który zapewnia zapis z przednich lub tylnych kamer. Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, platformy PC lub tabletu. Mapa pokazuje aktualną pozycję wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

kamera samochodowa profio x4 monitorowanie online

Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, jak również platformy WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokazuje aktualną pozycję wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym.

aplikacja car camera profio x4 na telefon komórkowy

Korzystaj z usługi śledzenia GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.tracksolid.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu silnikowego, niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, czy ciężarowy. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji ma swój unikalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu możesz znaleźć zapisy jazdy w swojej historii jazdy (historia 7-dniowa). Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się pojazd w tym momencie. Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail w przypadku opuszczenia wyznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę). Aby korzystać z funkcji, musisz kupić licencję śledzenia.

Śledzenie gps kamery samochodowej tracksolid
Monitorowanie pojazdów tracksolid profio x4

Wydarzenia wideo do chmury

W przypadku poważnego wypadku, kolizji lub nietypowego zachowania, wideo jest automatycznie przesyłane do chmury . Dzięki połączeniu 4G możesz osiągnąć wyższe prędkości transmisji danych i większy zasięg, co pozwala na natychmiastową reakcję lub działanie.

transfer wideo z kamery samochodowej profio x4 do chmury

DBA - analiza zachowania podczas jazdy

Monitorowanie danych dotyczących zachowania kierowcy, w tym gwałtownego przyspieszania, gwałtownego hamowania i ekstremalnych zakrętów, pomoże zmniejszyć liczbę wypadków we flocie i poprawić oszczędność paliwa.

kamera samochodowa profio x4 - DBA - analiza zachowania podczas jazdy

Pilot

Ten unikalny system umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaniem nagrań z kamery. Również możliwość wykonania zdjęcia lub nagrania wideo zdalnie bezpośrednio z aparatu. Funkcja zdalnego wyłączania silnika czyni go doskonałym narzędziem jako zabezpieczenie przed kradzieżą. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

kamery samochodowe profio x4 pilot zdalnego sterowania

HOTSPOT Wi-Fi

Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr numeru IMEI. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednim WiFi, a następnie łatwo odtwarzać nagrania lub edytować ustawienia.
Kamera samochodowa profio x4 hotspot Wi-Fi

Szybki transfer danych 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i można łatwo łączyć się z Internetem. Profio Tracking Cam X4 obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G. Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie.

Kamera samochodowa Profio x4 - szybki transfer danych 4G

Wibrujący alarm antywłamaniowy

Gdy ACC jest włączony, alarm i wskaźniki natychmiast się wyłączają. Urządzenie przełącza się w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki w kamerze wykryją wibracje w pojeździe, włączy się alarm i powiadomi Cię w formie powiadomienia przez aplikację w smartfonie w ciągu 10 sekund.

kamera samochodowa profio x4 - alarm wibracyjny

Odcięcie paliwa/zasilania

Gdy telefon otrzyma alarm włamaniowy poprzez powiadomienie, możliwe jest wysłanie polecenia wyłączenia silnika. Jest to możliwe tylko ze względów bezpieczeństwa i tylko w przypadku, gdy urządzenie ma zidentyfikowaną pozycję GPS, a prędkość pojazdu jest mniejsza niż 20 km/h.

kamera profio x4 - zdalne parkowanie pojazdu

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obraz z kamery samochodowej zawsze i wszędzie za pomocą aplikacji mobilnej Tracksolid bezpośrednio na swoim smartfonie.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym kamery samochodowej profio x4

Wbudowany G-sensor

W przypadku nagłego hamowania, kolizji lub uderzenia, G-sensor ocenia sytuację jako poważną i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

kamera samochodowa profio x4 funkcja g-sensor

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia.

kamera samochodowa profio x4 Alarm SOS

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz śledzić je jednocześnie w ramach jednego konta. Korzystając z naszej platformy Tracksolid, możesz śledzić dużą liczbę urządzeń na jednym koncie. Wygodnie jest cały czas obserwować swoją flotę.

kamera samochodowa profio x4 zarządzanie flotą pojazdów kamery samochodowe

Jakość wideo FULL HD 1080

Profio Tracking Cam X4 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Ujęcia zostaną uchwycone z dużą wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione na płynne i niesamowite filmy. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami.

Kamera samochodowa profio x4 full hd nagrywanie wideo

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty (w zależności od ustawień). Jeśli karta SD jest pełna, starsze nagrania zostaną automatycznie usunięte i zastąpione nowymi.

Kamera samochodowa Profio x4, nagrywanie cykliczne

Obsługa funkcji WDR (szeroki zakres dynamiki)

Ta kamera obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne. Obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.

kamera samochodowa profio x4 technologia wdr

Pełne pokrycie 3 pasów

Aby zredukować martwe punkty, kamera śledząca Profio X4 wykorzystuje szerokokątny szklany obiektyw 120°, który wygodnie rejestruje 3 pasy ruchu na drogach. Aparat jest bardzo czuły i pozwala na dokładne i szczegółowe rejestrowanie obrazu.

kamera samochodowa profio x4 szerokokątny zasięg 120 stopni

Dane techniczne:

Model: kamera śledząca PROFIO X4
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A53 1,4 GHz
System operacyjny: Android 8,1 GO
Pamięć Flash: eMMC 16G
Pamięć RAM: LPDDR3 1 GB
GPS + BDS, GSM i WCDMA, 4G,
Rozdzielczość wideo przedniego aparatu: Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę, kodowanie H.264, kąt nagrywania 120°
Rozdzielczość wideo kamery zewnętrznej: 720p, kąt nagrywania 100°
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalny monitoring: PC i aplikacja - interfejs PC: www.tracksolid.com, aplikacja mobilna: Tracksolid
Monitorowanie na żywo: obie podwójne kamery internetowe lub przez aplikację
G-Sensor: Tak (6-kierunkowy)
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługa kart Micro SD: do 128 GB
Interfejs danych USB: Micro USB 5 Pin
Bateria zewnętrzna: 450mAh
Zasilanie: 12V - 24V
Temperatura robocza -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)
Wymiary aparatu głównego: szer./wys./gł. 6,8 x 4,8 x 10,9 cm
Wymiary kamery zewnętrznej: szer./wys./gł. 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Waga aparatu: 225 g

Zawartość opakowania kamera samochodowa profio x4

profio elektronika Kamera Profio Tracking Cam X4 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery