DOD LS500W+ Podwójna kamera 1080P FULL HD z GPS

W magazynie
Cena z VAT: 1,995.00 zł
Cena netto: 1,662.50 zł
- +

DOD LS500W+ Podwójna kamera samochodowa Full HD 1080P z przetwornikiem obrazu SONY STARVIS , nagrywaniem GPS 10 Hz , trybem parkingowym i wartością ISO do 12800 . Model DOD LS500W+ to jedna z pierwszych kamer DOD na desce rozdzielczej z nagrywaniem pełnometrażowego wideo FULL HD 1080p w niezrównanej jakości na obu kanałach wideo kamery z częstotliwością nagrywania 30 kl./s.

Przechwytuje wideo Full HD 1080p przez duży szklany obiektyw 6G z przysłoną f/1.6, zapewniając wyraźny i czysty obraz. Kompresja obrazu H.264. plik MOV, przepływ danych ok. 15 Mb/s na każdy kanał. Jedna minuta przy rozdzielczości wideo 1080p 30fps z jednego kanału to ok. 110MB. Obsługuje micro SD do 128 GB.

Podwójna kamera samochodowa ls500w+

W porównaniu do DOD LS500W, model DOD LS500W+ wyposażony jest w 3" wyświetlacz LCD (DOD LS500W ma 2,7") , baterię litową 900mAh (DOD LS500W ma 180mAh) oraz polaryzacyjny filtr CPL chroniący przed refleksami słonecznymi. Pozostałe parametry i cechy kamer DOD LS500W+ i LS500W są identyczne.

Kamera ma również czułość ISO do 12800, co zapewnia doskonałe nagrywanie w warunkach słabego oświetlenia i nagrywanie wideo w nocy. Wbudowany procesor GPS 10 Hz umożliwia kierowcom rejestrowanie dokładnej prędkości i pozycji. Model DOD LS500W+ jest prosty w obsłudze za pomocą przycisków i czytelnego wyświetlacza LCD o przekątnej 3,0" .

Zestaw kamer posiada szerokokątny obiektyw o kącie do 145° z przodu i 140° z tyłu, co pozwala na uzyskanie naprawdę szerokiego kąta widzenia wokół samochodu, zbliżonego do parametrów rybiego oka. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana oddzielnie . Pod względem parametrów czysto optycznych DOD LS500W+ dorównuje DOD RC500S (i odwrotnie). Istnieje również możliwość obracania obrazu o 180 stopni dla przedniej i tylnej kamery (kamerę można zamontować „do góry nogami”). Wbudowana bateria litowa o pojemności 900mAh.

monitoring parkingu 3.0

Lider rynku bezpieczeństwa i monitoringu samochodów

Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 3. GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszona funkcja trybu parkingowego aktualizacji nowej generacji 3.0. Dobra kamera rejestruje podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Masz do wyboru 1 z 3 trybów ulepszonego trybu parkowania, który najbardziej Ci odpowiada: 1. AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE RUCHU lub 2. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ w trybie Mini - wysoka rozdzielczość w rozmiarze mini (ustawienie domyślne) lub 3. POKLATKI - nagrywanie poklatkowe. Zapewnij ciszę i spokój dzięki ciągłemu nagrywaniu nawet po zaparkowaniu i wyjściu z samochodu.


*Warunkiem jest posiadanie najnowszego oprogramowania aparatu*

nowa wersja monitora parkowania 3.0

Możesz zobaczyć, jak nowy, ulepszony tryb parkowania 3.0 działa bezpośrednio w tym filmie:

1. Automatyczne wykrywanie ruchu lub uderzenia

Poruszające się obiekty przed kamerą, dramatyczna zmiana oświetlenia lub jakiekolwiek uderzenie zostaną ocenione automatycznie, a nagrywanie rozpocznie się , jeśli ruch/zmiana osiągnie ustawiony parametr. Po wykryciu ruchu lub wstrząsu rozpoczyna nagrywanie pliku wideo z obu kamer jednocześnie i blokuje plik.

automatyczne wykrywanie

2. Tryb High-Res - wysoka rozdzielczość w małym rozmiarze

Przy naprawdę minimalnej zmianie jakości nagranego wideo, technologia DOD Tech jako pierwsza i jedyna potrafi w trybie parkingowym nagrać całe nagranie podczas Twojej nieobecności w pojeździe z jedynie minimalnym obniżeniem jakości wideo. Cała noc na filmie zajmie około 10 GB . Mniej niż 1/5 klasycznego rozmiaru pliku.

wysokiej rozdzielczości wysokiej rozdzielczości

3. Upływ czasu - zbieranie czasu

Parkujesz więcej dni? Opóźnienie czasowe pozwala sprawdzić zawartość dni w ciągu kilku minut. Aparat poklatkowy wykonuje zdjęcia (zgodnie z ustawioną liczbą klatek na sekundę). Funkcja automatycznie zgrupuje przechwycone zdjęcia w ciągły film. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć zapis np. z 24 godzin w ciągu kilku minut . Nadaje się do monitorowania pojazdu podczas dłuższej nieobecności. Dlatego też jest przeznaczony do wykonywania zdjęć statycznych, więc pojazd nie może się poruszać.

kolekcja upływ czasu


Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem do trybu nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz także cieszyć się rewolucyjnym widzeniem nocnym przedniego aparatu, nawet w całkowitej ciemności. Warunkiem jest zasilanie kamery z akumulatora samochodowego za pomocą zestawu przewodów do montażu na stałe w pojeździe DOD DP4. *Warunkiem jest aktualizacja oprogramowania aparatu do najnowszej wersji.*

Monitor parkowania ls500w+


Certyfikowana kamera samochodowa do użytku w całej UE (tj. także w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.

Przednia kamera jest wyposażona w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (widoczność gwiazd lub widoczność w świetle gwiazd) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

aparat dod sony starvis sensor

Technologicznie jest to kamera samochodowa „nowej generacji” - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.

DOD LS500W+ to jeden z najlepszych systemów kamer z dwoma przednimi i tylnymi kamerami.

To Twój system ochrony w dzień iw nocy 24/7.

Możesz przymocować przednią kamerę zgodnie z wymaganiami przyssawki lub uchwytu samoprzylepnego. Tylna kamera o kompaktowych rozmiarach zaledwie 7,5 cm jest mocowana za pomocą uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe pomiędzy kamerami ma około 5,5 m długości. DOD LS500W+ można podłączyć do źródła zasilania 12/24V, dzięki czemu można go używać poza samochodem również do innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M, który można łatwo przymocować do kamery.

Obsługa do 128 GB kart micro SD (około 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9 godzin na jeden kanał)

Dod podwójny aparat do samochodu z GPS

Nagranie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800, co pozwala monitorować otoczenie samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, ta funkcja stanowi znaczną premię bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas Twojej nieobecności.

Kamera samochodowa obsługuje karty micro SD do 128 GB (zwykłe kamery tylko do 32 GB). W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G-sensor , która zabezpiecza pliki w przypadku kolizji. Ponadto w sytuacjach awaryjnych pozwala użytkownikom ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając przycisk „SOS”. Zestaw kamer samochodowych FULL HD z zaawansowaną technologią WDR 2.0 to niezawodny towarzysz na drogach.

Cechy produktu:

Podwójne nagrywanie wideo FULL HD 1080p
Widoki Twojego pojazdu z przodu iz tyłu są rejestrowane w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości FULL HD. Ponadto obraz jest rejestrowany w ultraszerokim kącie widzenia przedniej kamery 145° i tylnej kamery 140° dla całkowitej ochrony.
ls500w+ w pełnej rozdzielczości hd
Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD LS500W+ ma nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w złych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz rejestrować jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
ls500w+ iso 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniałe wideo w każdym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia zdjęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
Technologia ls500w+ wdr
Duży otwór przysłony f/1.6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duży otwór przysłony odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większy otwór przysłony (tmniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej aperturze, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD wytwarzają najostrzejszy obraz.
Przysłona obiektywu ls500w+
Ostra szklana soczewka 6G
6-elementowy ostry obiektyw, który jest wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz
LS500w + 6g szklana soczewka
Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu przy szerokim kącie widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przednia kamera jest wyposażona w niezwykle szerokokątny obiektyw, który zwiększa zasięg nagrywania, ponieważ panoramiczny widok z przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (a więc bez zniekształceń obrazu).
ls500w+ szeroki kąt widzenia
Regulowany filtr polaryzacyjny - znacznie zmniejsza odblaski. Pozwala na lepsze ujęcia, lepszy kontrast i co najważniejsze znacznie zmniejsza odbijanie światła na szybie, dzięki czemu ujęcia są wyraźniejsze i pozbawione odblasków.
Filtr polaryzacyjny ls500w+
Panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 3 cale i proporcjach 16:9. Aparat posiada duży panoramiczny wyświetlacz, który zapewnia wyraźny i wystarczająco duży obraz, odpowiedni do wyświetlania ustawień i odtwarzania filmów bezpośrednio na ekranie aparatu.

Szeroki wyświetlacz ls500w+
Procesor GPS o prędkości 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS o częstotliwości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane o lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Obecnie najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach.
Procesor GPS ls500w+
DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej klarowna. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.
Odtwarzacz ls500w+ dod
Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
.
ls500w+ terminowe powiadomienie o wyświetlanej prędkości
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu 10-krotnie szybszemu procesorowi GPS może precyzyjnie kalibrować czas lokalny i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.
ls500w+ synchronizacja czasu i daty
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości trasy z punktu A do punktu B. Na przykład możesz znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu na podstawie danych z analizy trasy. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.
Analiza ścieżki ls500w+
Ochrona danych czujnika G w przypadku uderzenia.
W razie wypadku, nagłego hamowania czy przechylenia samochodu automatycznie zabezpieczy wszystkie zapisane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.
ls500w+ czujnik g
Ręczne blokowanie plików - ochrona SOS
W nagłych przypadkach pozwala zabezpieczyć istniejący plik poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętlaniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.
ręczna blokada plików
Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.
ls500w+ automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne
Gdy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie zastępować starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.
Nagrywanie w pętli ls500w+
Ochrona hasła.
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usuwanie Twoich filmów lub zdjęć.
Ochrona hasłem ls500w+
Obsługa karty Micro SD o pojemności 128 GB
4x większa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.
Karta micro SD ls500w+ 128gb
Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: przedni aparat: 1920x1080 @ 30 fps, tylny aparat 1920x1080 @ 30 fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Wyświetlacz: 3-calowy wyświetlacz TFT LCD o proporcjach 16:9
Szerokokątny przedni obiektyw: 145°
Tylny obiektyw szerokokątny: 140°
Przysłona przednia: f/1,6
Przysłona tylna: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC / SDXC klasa 10 (do 128 GB)
Dźwięk: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: bateria litowa 3,7 V 900 mAh
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary przedniego aparatu: 112 (dł.) * 71,9 (szer.) * 36,4 (wys.) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (dł.) * 26 (szer.) * 38,8 (wys.) mm
Waga przedniego aparatu: 145g
Waga tylnego aparatu: 41 g
Temperatura robocza -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x Profesjonalna kamera samochodowa DOD LS500W+
1x filtr polaryzacyjny CPL
1x Tylna kamera z uchwytem samoprzylepnym
1x Kabel połączeniowy z tylną kamerą (5M)
1x Ładowarka samochodowa 12-24V (przedłużacz 4M)
1x Uchwyt
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery