Hummer H2 12000mAh - silniki benzynowe 6L/4L Diesel

W magazynie
Cena z VAT: 850.00 zł
Cena netto: 708.33 zł
- +

Hummer H2 12000mAh starter box do silników do 6,0L benzyna/4,0L diesel - To praktyczny i mocny rozrusznik i powerbank, który pomoże Ci w każdej awaryjnej sytuacji czy to na drodze czy w domu. Dzięki swojej wysokiej wydajności może zapewnić wystarczająco silny impuls do uruchomienia pojazdu, a jednocześnie służy również jako przenośny power bank dla Twoich urządzeń elektronicznych. Hummer H2 może uruchomić samochód nawet przy całkowicie rozładowanym akumulatorze , dzięki czemu mroźne zimowe poranki nie będą już dla Ciebie straszne. Koniec ze skomplikowanym uruchamianiem samochodu długimi linkami rozrusznika i przy pomocy samochodu sąsiada.

Pudełko startowe hummera h2

Miej wsparcie w postaci potężnego powerbanku , który rozkręci Twój pojazd, a już nigdy nie spóźnisz się do pracy z powodu minusowej temperatury czy zapomnienia o wyłączeniu świateł w samochodzie. Niski poziom naładowania akumulatora już nigdy Cię nie zaskoczy dzięki temu zestawowi rozruchowemu Hummer. Pudełko startowe w zabawny sposób naładuje każde urządzenie elektroniczne, takie jak telefon komórkowy, notebook, tablet, aparat fotograficzny, nawigacja i inne, za pomocą prądu stałego 5 V. Za pomocą dołączonego zasilacza ze złączem zapalniczki samochodowej 12V można zasilić dowolne urządzenia elektroniczne 12V takie jak odkurzacz ręczny, sprężarka powietrza, polerka itp. Jednocześnie można ładować skrzynkę startową nie tylko w domu, ale także na drogach za pomocą dołączonej ładowarki samochodowej.

rozrusznik samochodowy z powerbankiem

Urządzenie zawiera również potężną lampkę LED z 3 trybami - normalna bateria, SOS, stroboskop. Dzięki swoim miniaturowym rozmiarom i niewielkiej wadze jest naprawdę praktycznym przenośnym pomocnikiem, który z łatwością zmieści się w kieszeni, torebce lub w samochodzie. Potężny i jednocześnie wielofunkcyjny zestaw startowy Hummer o atrakcyjnym wyglądzie i wysokiej jakości wykonaniu jest dostępny w naszym sklepie internetowym w trzech modelach . Wybierz według swoich potrzeb i nie pozostawiaj nic przypadkowi.

 

Cechy:

Uruchamianie silnika benzynowego/diesla.
Power bank do różnych urządzeń elektronicznych
Lampa LED z 3 trybami
Praktyczne wymiary

Dane techniczne:

Pojemność baterii: 12 000 mAh/44,4 Wh
Typ baterii: litowo-jonowy
Cykl życia baterii: 1000+
Czas czuwania baterii: ponad 9 miesięcy
Prąd rozruchowy: 12V/300A ~ 600A
Wyjście USB: 5V/2,1A; 5V/1,1A
Wyjście: 12V/10A
Wejście: 14V/1A
Temperatura pracy: -20°C do 60°C
Wymiary: (szer.) 8,4 cm (wys.) 18,3 cm (wys.) 3 cm
Waga: 540 g

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery