Kamera samochodowa do monitoringu ruchu na żywo - PROFIO X2

W magazynie
Cena z VAT: 1,745.00 zł
Cena netto: 1,454.17 zł
- +

Kamera samochodowa do monitorowania na żywo ruchu pojazdu - PROFIO Tracking Cam X2 to topowa podwójna kamera samochodowa przeznaczona do pozycjonowania GPS i transmisji obrazu z kamery w czasie rzeczywistym. Najnowsza kamera samochodowa PROFIO Tracking Cam X2 oferuje takie funkcje jak GPS Tracker i śledzenie online pojazdu online za pomocą aplikacji na telefon lub PC, a także wyświetlanie obrazu na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to podwójna kamera samochodowa (przednia i wewnętrzna) umożliwiająca nagrywanie z obu kamer , gdzie przednia kamera ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080px przy 30 klatkach na sekundę (z kompresją H.264) z kątem widzenia 140° i wsparciem do tworzenia hotspotu Wi-Fi 3G za pomocą włożonej karty SIM 3G .

Obrazy są zapisywane na obsługiwanej karcie micro SD o pojemności do 64 GB. Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury lub ekstremalnie niskie temperatury . Oferuje możliwość zablokowania (zamkiem i kluczami) włożonej karty SIM oraz karty Micro SD przed nieuprawnioną edycją zapisów. Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość zdalnego wyłączenia silnika (za pomocą przekaźnika) w przypadku kradzieży pojazdu. Kamera w razie potrzeby (SOS, odcięcie zasilania, awaria akumulatora samochodowego) współpracuje również z dołączoną zewnętrzną baterią kablową o pojemności 450 mAh.

Podwójny aparat - urządzenie śledzące GPS w samochodzie z obsługą Wi-Fi i 3G SIM dla najlepszego przeglądu i wrażeń z jazdy.

Kamera samochodowa profio x2

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia. Alarm wibracyjny: urządzenie przechodzi w tryb alarmu wibracyjnego po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli w zaparkowanym pojeździe zostaną wykryte wibracje , aplikacja APP CarMatrix poinformuje Cię o tym powiadomieniem. Analiza zachowania kierowcy : wbudowany 9-osiowy czujnik przeciążeń umożliwia kamerze lepszą analizę zachowania kierowcy. W przypadku niewłaściwego zachowania kierowcy, np. gwałtownego przyspieszania, gwałtownego hamowania lub wysokich obrotów silnika, kamera poinformuje Cię o tym fakcie za pośrednictwem aplikacji , a w międzyczasie zapisze zapis jazdy na karcie SD oraz zapisze do serwera w chmurze. Profio Tracking CAM X2 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa swojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm do monitorowania ruchu floty.

Kamera samochodowa PROFIO X2 z funkcjami ochrony pojazdu i zdalnego monitoringu w czasie rzeczywistym

Profesjonalna kamera do zdalnego monitorowania gps

Po włożeniu karty SIM do kamery utworzy się punkt dostępowy WiFi 3G (musisz aktywować usługi transmisji danych na karcie SIM) i możesz cieszyć się surfowaniem po Internecie w dowolnym miejscu i czasie . Materiał wideo z kamery można oglądać na żywo za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej ( obsługa Android/iOS ) o nazwie „ Car Matrixlub za pośrednictwem platformy PC . Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest podwójny obiektyw , który zapewnia zapis z przedniej lub tylnej (wewnętrznej) kamery wraz z dźwiękiem (można też wyłączyć nagrywanie dźwięku). Kamera wewnętrzna ma funkcję noktowizora na podczerwień , która może oświetlać nocą całą przestrzeń pojazdu.

aplikacja z podwójnym aparatem samochodowym

Możesz połączyć się z pojazdem za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy, platformy PC lub tabletu.
Mapa wyświetla aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również podgląd na żywo w czasie rzeczywistym.

podwójna kamera samochodowa z monitoringiem na żywo

Korzystaj z bezpłatnej usługi śledzenia GPS bezpośrednio przez interfejs internetowy www.tracksolid.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu silnikowego, niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, czy ciężarowy. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i możesz kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji ma swój unikalny numer identyfikacyjny, a korzystając z tego identyfikatora możesz znaleźć zapisy jazdy w swojej historii jazdy. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się pojazd w tym momencie. Poszczególne przystanki pojazdu są oznaczone na mapie czerwoną flagą i zawierają informację, jak długo pojazd stoi w danym miejscu. Z przejazdu możesz wyeksportować plik w formacie excel , w którym znajdziesz dokładny czas i lokalizację pojazdu.

Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail w przypadku opuszczenia wyznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę)

aplikacja funkcji geo ogrodzenia dla kamery śledzącej GPS
Kliknij, aby powiększyć obraz

Pilot

Ta wyjątkowa kamera samochodowa umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaniem z kamery, a także możliwość wykonania zdjęcia lub filmu zdalnie bezpośrednio z aparatu. Funkcja wyłączania silnika sprawia, że jest to doskonałe narzędzie jako ochrona przed kradzieżą. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

pilot do kamery samochodowej

HOTSPOT Wi-Fi

Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr numeru IMEI. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednim Wi-Fi, a następnie łatwo odtwarzać nagrania lub edytować ustawienia.s.
aplikacja kamery samochodowej z hotspotem Wi-Fi

Szybki transfer danych 3G

Wystarczy włożyć kartę SIM 3G i można łatwo łączyć się z Internetem. Kamera Profio Tracking Cam X2 obsługuje transmisję danych 2G GSM i 3G WCDMA. Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie.

Szybki transfer danych profio x2

Alarm wibracyjny przed kradzieżą

Gdy ACC jest włączony, alarm i wskaźniki natychmiast się wyłączają. Urządzenie przechodzi w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki w kamerze zarejestrują wibracje w pojeździe, alarm zostanie włączony i w ciągu 10 sekund powiadomi Cię o tym za pomocą aplikacji w smartfonie.

kamery samochodowe z alarmem wibracyjnym

Odcięcie paliwa/zasilania

Gdy telefon otrzyma alarm włamaniowy poprzez powiadomienie, możliwe jest wysłanie polecenia wyłączenia silnika. Jest to możliwe tylko ze względów bezpieczeństwa i tylko w przypadku, gdy urządzenie ma zidentyfikowaną pozycję GPS, a prędkość pojazdu jest mniejsza niż 20 km/h.

kamera do samochodu, funkcja odcięcia dopływu paliwa

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obrazy z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji mobilnej CarMatrix bezpośrednio w smartfonie.

monitorowanie na żywo z kamery samochodowej w czasie rzeczywistym

Wbudowany G-sensor

W przypadku nagłego hamowania, kolizji lub uderzenia, G-sensor ocenia sytuację jako poważną i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

kamera profio x2 wbudowany czujnik g

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania zaprogramowanych numerów, aż do odebrania połączenia.

kamery samochodowe sos alarm

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz śledzić je jednocześnie w ramach jednego konta. Dzięki naszej platformie Car-Matrix możesz śledzić do 10 000 pojazdów jednocześnie. Wygodnie jest cały czas obserwować swoją flotę.

zarządzanie flotą kamer samochodowych

6-warstwowa, całkowicie szklana soczewka

Wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury soczewki wytrzymują różne warunki jazdy. Sześciowarstwowe szklane soczewki zapewniają wysoką rozdzielczość ujęć z doskonałym balansem kolorów podczas jazdy w dzień iw nocy.

kamera samochodowa Profio 6-warstwowy szklany obiektyw

Jakość wideo FULL HD 1080

Profio Tracking Cam X2 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Ujęcia zostaną uchwycone z dużą wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione na płynne i niesamowite filmy. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami.

wysokiej jakości kamera wideo Full HD do samochodu

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty. Obrazy są zwykle zapisywane w folderze DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (aparat główny). Jeśli karta SD jest pełna, starsze zapisy zostaną automatycznie nadpisane.

funkcja nagrywania w pętli z dwoma kamerami

Obsługa funkcji WDR (szeroki zakres dynamiki)

Ta kamera obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne. Obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.

profesjonalna kamera samochodowa technologia WDR

Pełne pokrycie 3 pasów

Aby zredukować martwe punkty, kamera śledząca Profio X2 wykorzystuje szerokokątny szklany obiektyw 140°, który w wygodny sposób rejestruje 3 pasy ruchu na drogach. Aparat jest bardzo czuły i pozwala na dokładne i szczegółowe rejestrowanie obrazu.

kamera samochodowa pełny zasięg 3 pasów

Porównanie poszczególnych modeli systemów kamer PROFIO Cloud

profesjonalne kamery samochodowe
porównanie kamer chmurowych profio x1 x2 x4 x5 do pojazdów

Dane techniczne:

Model: Kamera śledząca PROFIO X2
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A7 1,3 GHz
System operacyjny: Android 4.4
Pamięć flash: eMMC Flash 8 GB
Pamięć RAM: DDR3L 1 GB Częstotliwość 533 MHz
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+ (21Mbps) EDGE GPRS
Rozdzielczość wideo przedniego aparatu: Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę, kodowanie H.264, regulowany kąt nagrywania FOV (D) 140°
Rozdzielczość wideo kamery wewnętrznej: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne śledzenie: PC i aplikacja - Oprogramowanie komputerowe: www.tracksolid.com , aplikacja na telefon komórkowy: Tracksolid
Śledzenie na żywo: obie podwójne kamery za pośrednictwem aplikacji
G-Sensor: Tak
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługa kart Micro SD: do 64 GB
Interfejs danych USB: Micro USB 5 Pin
Bateria zewnętrzna: 450mAh
Zasilanie: 12V - 24V
Temperatura robocza -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)
Wymiary aparatu: 109 (dł.) * 69 (szer.) * 52 (wys.) mm
Waga aparatu: 225 g

Pakiet zawiera:

1x kamera śledząca PROFIO X2
1x Okablowanie do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpiecznikowej 12V/24V - (długość 2 metry)
1x Uchwyt
1x naklejka samoprzylepna 3M
1x Bateria zewnętrzna 450 mAh
1x Przekaźnik z kablem
1x Kabel z przyciskiem SOS
1x Blokada i klucze do blokowania karty SIM/Micro SD
1x Instrukcja

pakiet profio x2 zawiera

profio elektronika Kamera Tracking Cam X2 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery