Rejestrator jazdy DOD LS430W z GPS

W magazynie
Cena z VAT: 875.00 zł  1,245.00 zł
Cena netto: 729.17 zł
- +

Teraz w naszej ofercie najnowszy model rejestratora samochodowego DOD LS460W.

  Novinka LS460W DOD LS460W

 

DOD LS430W - doskonała samochodowa czarna skrzynka z GPS + duża przysłona obiektywu F1,6. Najlepsza samochodowa czarna skrzynka na świecie. Można kupić online w naszym sklepie. Kamera zapewnia wideo w jakości FULL HD w rozdzielczości do 1920x1080. Posiada wyświetlacz TFT LCD 2,7" 16:9 do łatwego przeglądania i zmiany ustawień wideo. Kamerę można z łatwością zamontować na przedniej szybie samochodu za pomocą przyssawki z uchwytem. Rejestrator ma wbudowany G-sensor, który automatycznie chroni wszystkie zapisane pliki w razie kolizji, nagłego hamowania lub przechylenia samochodu. Z pewnością docenisz też menu w języku czeskim dla wygodniejszego przeglądania ustawień kamery.

Kamera jest wyposażona w inteligentne ostrzeżenie przed przekroczeniem prędkości. Nastaw limit prędkości, a w razie jego przekroczenia alarm automatycznie poinformuje, że jedziesz zbyt szybko. Ponadto rejestrator dzięki szerokiemu kątowi widzenia 140° rejestruje drogę przed i po obu stronach samochodu, jest też wyposażony w automatyczną kalibrację czasu za pomocą GPS, wyświetlacz położenia (kompas) HUD oraz wyświetlacz prędkości HUD. Ucieszy cię też z pewnością funkcja GPS Logger (rejestratora GPS), która pozwala na oglądanie zapisu podróży (lokalizacji GPS, aktualnej prędkości, wideo) na komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealne rozwiązanie dla firm, pozwalające na kontrolę podróży przebytych przez pracowników, kierowców zawodowych itp.

Nowa technologia WDR - wysokiej jakości wideo w każdym oświetleniu.

WDR technlogy

Nagrywanie po detekcji ruchu pozwala rozpocząć nagrywanie automatycznie, gdy pojazd jest w ruchu, bez naciskania jakichkolwiek przycisków. Możliwe jest również rozpoczęcie nagrywania w chwili uruchomienia samochodu. Dzięki nowej kamerze DOD LS330W nie musisz już martwić się, że karta pamięci jest pełna, bowiem rejestrator wyposażony jest w funkcję pętli czasu. Jeżeli karta micro SD się zapełni, kamera automatycznie zastąpi starsze nagrania nowszymi. Wbudowane złącze HDMI działa jak wyjście wideo i nagrane pliki wideo można pobrać na komputer za pomocą kabla USB lub bezpośrednio z karty pamięci microSD.

Duża przysłona obiektywu F1,6 - super wydajność w warunkach słabego oświetlenia, oznacza to, że nawet twoje "nocne wideo" będzie doskonale widoczne.

dod aparat F1.6

Najnowszy model LS430W DOD to najlepszy rejestrator samochodowy na rynku.

Cechy produktu:


Zalety i innowacyjne funkcje kamery DOD LS430W:

6 g obiektyw Ostry szklany obiektyw 6G. Składa się z 6 warstw szkła, przez które można nagrywać niezwykle jasne i niezniekształcone obrazy z jeszcze wyraźniejszymi szczegółami (tablice rejestracyjne, znaki drogowe itp.).
Czujnik HD CMOS

Nagrywanie wideo FULL HD 1080p i megapikselowy czujnik obrazu CMOS superHD. Niezależnie od pory dnia czy nocy, pozwala na doskonałe nagrania przez cały czas.

Obiektyw f 1.6
Dzięki nowej przysłonie obiektywu F1,6 kamera jest w stanie uchwycić jeszcze bardziej szczegółowe ujęcia - efekt nagrywania w słabym oświetleniu. Rejestruje lepsze nocne ujęcia niż F2,0 i nagrywa wyraźne szczegóły, takie jak tablice rejestracyjne, znaki drogowe i inne.
Ochrona hasłem Ochrona za pomocą hasła. Ta funkcja umożliwia właścicielowi hasła ochronę ustawień sterowania lub innych ustawień operacyjnych, zmianę lub usunięcie danych plików wideo lub zdjęć.
HUD kompas Wyświetlacz położenia (kompas) HUD. Zapewnia 5 razy szybszą aktualizację GPS, kompas elektroniczny wyświetla się na ekranie w czasie rzeczywistym z możliwością wskazywania kierunku, w którym zmierzasz.
przyśpieszenie Inteligentne ostrzeżenie przed przekroczeniem prędkości. Nastaw limit prędkości, a w razie jego przekroczenia alarm automatycznie poinformuje, że jedziesz zbyt szybko.
Wskaźnik prędkości Wyświetlacz prędkości HUD. Zapewnia 5 razy szybszą aktualizację GPS. Prędkość jazdy jest wyświetlana na ekranie w km/h.
automatycznej kalibracji Automatyczna kalibracja czasu. Odbiór sygnału GPS, rejestracja "czasu" i daty" i automatyczne zapisanie ich w kamerze samochodowej.
Czujnik g G-sensor - ochrona danych podczas uderzenia.
W razie kolizji, nagłego hamowania lub przechylenia samochodu, G-sensor automatycznie chroni wszystkie zapisane i aktualne nagrania. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte lub nadpisane.
sos plik blokujący
Ochrona manualna SOS. W razie wypadku pozwala na ochronę istniejącego pliku za pomocą długiego naciśnięcia przycisku "SOS". Dzięki temu uchronisz plik z pętli nagrywania przed jego nadpisaniem.
2.7 Wyświetlacz LCD TFT Wyświetlacz TFT LCD 2,7" 16:9 Dzięki większemu polu widzenia 16:9, wyświetlacz pozwala na lepsze odtwarzanie wideo
Szeroki kąt widzenia Szeroki kąt widzenia 140°, pozwala na rejestrowanie zdarzeń przed pojazdem i po bokach.
Detekcja ruchu Funkcja nagrywania wideo po detekcji ruchu. Nagrywanie wideo rozpocznie się automatycznie (bez naciskania żadnego przycisku), gdy pojazd ruszy.
Dane autoprepis

Automatyczne nadpisywanie danych - pętla czasowa. Jeśli karta micro SD została zapełniona, kamera w samochodzie automatycznie zastępuje starsze nagrania nowszymi.

Nagranie autostartu Funkcja automatycznego nagrywania po uruchomieniu samochodu. Nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu samochodu, a po 5 sekundach od wyłączenia silnika plik zapisze się automatycznie, a nagrywanie samo wyłączy.


Dołączone oprogramowanie do zarządzania kamerami DOD za pomocą GPS (lokalizacja GPS)

Oprogramowanie GPS dod
 
 
Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo:
1920x1080 @ 30 fps
1280x720 @ 30 fps
1280x720 @ 60 fps
848x480 @ 30 fps
640x480 @ 30 fps
Czujnik CMOS 3 megapikselowy 1/3"
Szeroki kąt widzenia 140°
Wyświetlacz TFT LCD 2,7" 16:9
Format wideo: MOV
Format zdjęcia: wyjście JPEG HD
Format wideo: AVI

Wyjście wideo: HDMI: CTS1,2 kompatybilne, obsługuje
Tryb wyjścia: 1080p/720p/WVGA/VGA
Format sygnału: NTSC / PAL
Rozdzielczość zdjęcia: 1.3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
Nośnik nagrania: Micro SDHC / MMC (do 32G)
Wyjście audio: głośnik (mono)
Wejście audio: mikrofon
Elektroniczny spust migawki
Czas otwarcia migawki 1/2-1/1000 sekundy
Podłączenie poprzez port USB 2.0 / HDMI / TV
3,7V 500mAh bateria litowo-jonowa
Szybkie złącze USB 2.0
Zasilanie: 5V 1A
Wymiary: 112,4 (d) x 65 (W) x 32,8 (H) mm
Waga: 97 g
Temperatura pracy: -30 °C ~ 80 °C

Akcesoria w zestawie:

1x samochodowa czarna skrzynka DOD LS430W
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x kabel USB
1x kabel HDMI
1x instrukcja obsługi

Dętki z GPS

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery