DOD LS460W Kamera samochodowa + Prezent

W magazynie
Cena z VAT: 1,048.75 zł  1,395.00 zł
Cena netto: 873.96 zł
- +

Kamera samochodowa DOD LS460W + Prezent. Najnowszy rejestrator jazdy światowej klasy - kup online. Oficjalny dystrybutor marki DOD - DOD-KAMERY.pl. Wyjątkowo wysokiej czułości czujnik połączony z dużą przysłoną o wartości F/1,6, zaawansowane przetwarzanie obrazu WDR i redukcja szumów 3D plasują LS460W wśród kamer klasy światowej i zapewniają niewiarygodną wydajność w warunkach słabego oświetlenia. Uwolnij się od strachu przed okropnymi filami wideo nagranymi przy niskiej widoczności bez lamp ulicznych. DOD LS460W ze swoimi udoskonalonymi parametrami jest jeszcze lepsza od poprzedniego modelu, DOD LS430W.

!!! Prezent dla Ciebie !!!

Kupując kamerę DOD LS460W, do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym otrzymasz jeden z tych prezentów (podkładka antypoślizgowa, długopis lub skrobak do samochodu).

dod reklamné predmety

DOD LS460W korzysta z pierwszego czujnika Sony zaprojektowanego specjalnie dla kamer samochodowych, który podwaja czułość na światło do wartości ISO 3200. Znakomity czujnik posiada o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar pikseli niż kiedykolwiek przedtem, co pozwala kamerze uchwycić światło znacznie wydajniej nawet w ciemności. Wyjątkowo wysokiej czułości czujnik połączony z dużą przysłoną o wartości F/1,6, zaawansowana technologia WDR i redukcja szumów 3D plasują LS460W wśród kamer światowej klasy i zapewniają niewiarygodną wydajność w warunkach słabego oświetlenia. Do tego procesor GPS 5xSpeed, najszybsza technologia GPS w kamerach samochodowych zapewniająca dokładne śledzenie trasy. Zasługujesz na krystalicznie czysty obraz wideo w dowolnym świetle i ultraszybkie śledzenie pozycji za pomocą GPS w czasie swojej podróży.

sony Exmore dod

Największa czułość ISO, zastosowana kiedykolwiek w kamerze samochodowej - im kamera ma wyższą wartość ISO, tym posiada większą czułość. Najnowszy czujnik oferuje szeroki zakres czułości aż do ISO 3200, największej czułości stosowanej w kamerach samochodowych, znacząco zwiększającej możliwość wychwytywania świata nawet w warunkach niskiego poziomu oświetlenia. Teraz, dzięki niezwykłej czułości na światło, nie trzeba się już bać okropnie ciemnych filmów wideo nagranych na drogach nieoświetlonych lampami ulicznymi.

dod aparat ISO3200

 

Duża przysłona obiektywu F 1,6 - im większa wartość przysłony, tym lepsza wydajność przy słabym świetle!
Obiektyw F 1,6 zwiększa przepuszczalność światła w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie wspaniałej głębi ostrości i doskonałych ujęć w nocy.

dod przysłony LS460W

 

 

Procesor GPS 5xSpeed, najszybsza technologia GPS w kamerach samochodowych, zapewnia dokładne śledzenie trasy pojazdu i ultraszybkie wyszukiwanie pozycji za pomocą GPS.

5x gps DOD ls460w

 

Najnowszy model DOD LS460W to najlepsza kamera samochodowa na rynku.

 
 
Zalety i innowacyjne funkcje kamery DOD LS460W:
ls460w większy czujnik

 

Znakomity czujnik posiada o 20% większy rozmiar obrazu i o 60% większy rozmiar pikseli niż kiedykolwiek przedtem, co oznacza, że może lepiej uchwycić światło i wyprodukować o 60% jaśniejszy obraz, zapewniając tym samym lepsze efekty i znakomitą wydajność przy niskim oświetleniu, oraz wyraźniejsze kolory. Duży czujnik i duże piksele tworzą wspaniały obraz z subtelnymi detalami, żywe kolory i doskonałą ostrość.

dod technologii wsr WDR to potężna technologia obrazu, opracowana by nagrywać wyraźne filmy wideo nawet w warunkach wysokiego kontrastu, mocnego podświetlenia, odblasków i różnego typu załamań światła, korzystająca z różnego poziomu ekspozycji w celu zapewnienia jasności, bez względu na jasne lub ciemne obszary. Dzięki zaawansowanej technologii WDR nocne ujęcia są jaśniejsze, a ostre światło zredukowane, co pozwala na uzyskanie najpiękniejszego obrazu.
dod sześciu obiektywu kamery auto
Sześcioelementowy obiektyw rejestruje światło bardziej wydajnie. Dzięki swojej precyzyjnej i czułej na tor światła konstrukcji jest w stanie uchwycić ostrzejsze i  krystalicznie czyste obrazy.
ls460w kąt panoramiczny Panoramiczny obraz o ultraszerokim kącie aż do 140°. Nowocześnie zaprojektowany obiektyw rejestruje obrazy w bardzo szerokim polu widzenia, które obejmuje do 140 stopni bez zniekształcenia obrazu, dzięki czemu uchwyci wszystko, co znajduje się przed twoim samochodem.
rozdzielczość Full HD Aparat samochód Czujnik Full HD CMOS realizuje nagrania wideo z najdrobniejszymi szczegółami i o klarownym obrazie w wysokiej rozdzielczości do 1080p, zapewniając tym samym najlepsze wyniki w połączeniu z wyjątkową wydajnością w warunkach słabego oświetlenia, a także wyraźne kolory.
automatyczna kalibracja czasu dvr Automatyczna kalibracja czasu kamery. Niezależnie od ustawienia czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS 5xSpeed, czas lokalny jest precyzyjnie ustalany i automatycznie zapisywany w kamerze samochodowej LS460W.
Samochód DVR hud kompas Wyświetlacz prędkości i położenia HUD. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS 5xSpeed, elektroniczny kompas wyświetla na ekranie położenie w czasie rzeczywistym i wskazuje kierunek, w którym się przemieszczasz. Ponadto 5x szybsza aktualizacja zapewnia dokładne śledzenie prędkości samochodu.
dvr overspeed ostrzegawczy Inteligentne ostrzeżenie przed przekroczeniem prędkości. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS 5xSpeed, gdy samochód przekroczy nastawiony limit prędkości, kierowca zobaczy na wyświetlaczu sygnał ostrzegawczy, informujący by zwolnić.
,
ls460w cpu Chio Chip 2xSpeed CPU. Wbudowany nowy chip zwiększa wydajność nagrywania filmów wideo nawet dwukrotnie w porównaniu do innych konkurencyjnych procesorów na rynku. Chip pozwala na lepsze nagrywanie filmów wideo i wydajniejsze przetwarzanie nagrań.

 

Redukcja szumów 3D - redukuje zakłócenia obrazu, efektywne filtrowanie zapewnia jeszcze lepszą redukcję szumów obrazu, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia. Koniec z irytującymi zakłóceniami. Nareszcie można cieszyć się wyraźnym obrazem wideo.

dod Kamera 3D redukcja szumów


Nagrywanie poklatkowe służy bezpieczeństwu, gdy chcesz uchwycić obraz w dużo wolniejszym tempie niż potrzeba było, by zarejestrować daną sekwencję. Funkcja ta może być włączona podczas parkowania, dzięki czemu LS460W zamienia się w gadżet zwiększający bezpieczeństwo.

dod poklatkowy kamery

 

Oprogramowanie LS460W na komputer - odtwarzacz DOD

Oprogramowanie PC DOD LS460W

 

Obraz wyświetlany przez DOD LS460W jest większy niż przez DOD LS430W nawet przy zachowaniu oryginalnego zakresu pola widzenia 140° w wyniku zastosowania czujnika CMOS Sony Exmor.

 

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080@30fps, 1280x720@60fps
Czujnik: Sony Exmor
Czułość ISO: do ISO 3200
Obiektyw: sześć elementów, szeroki kąt 140° 
Procesor GPS: 5x
Wyświetlacz: 2.7 "16: 9 TFT LCD
Format wideo: MOV (H.264)
G-Sensor: 3 Acis, 4G
Nośnik nagrywania: Micro SD do 32GB
Zasilanie: 3,7 V 140 mAh bateria litowo-jonowa
Wymiary: 112,5 (L) x 59,5 (W) x 37,4 mm (H)
Waga: 100 g

 

Cechy produktu:

Czujnik G-sensor automatycznego wyzwalania ochrony plików w sytuacji zagrożenia
Możliwość zapisania numerów rejestracyjnych lub nazwy użytkownika bezpośrednio w filmie wideo (dowodzi autentyczności zapisu)
Ochrona plików za pomocą hasła
Detekcja ruchu
Przycisk szybkiego wyłączania rejestracji dźwięku
Funkcja SOS - zamknięcia plików
Wyjście HDMI

 

Akcesoria w zestawie:

1x kamera samochodowa DOD LS460W
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery