Kamera lusterka wstecznego z GPS - RX400W

W magazynie
Cena z VAT: 845.00 zł  1,445.00 zł
Cena netto: 704.17 zł
- +

Nowa kamera samochodowa w lusterku wstecznym z GPS DOD RX400W (następca modelu RX8W) posiada wbudowany ultraszybki procesor GPS, z aktualizacją 10x szybszą . Klawiatura sterująca ma prostą i łatwą obsługę w ciemności. Nadszedł czas, aby wyznaczyć standard smukłości samochodowych lusterek wstecznych. Dlatego nowy model z tej serii DOD RX400W ma 1 cm smukłą konstrukcję i można go łatwo dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego. Regulowany kąt obiektywu jest o około 60% większy niż dotychczas, co pozwala na regulację kąta w pionie i poziomie do 40 stopni.

DOD RX400W z wielowarstwową powłoką próżniową powierzchni lusterka jest w stanie wyeliminować odblaski ze świateł pojazdu jadącego z tyłu. Kamera w lusterku wstecznym jest wyjątkowa głównie dlatego, że umożliwia podłączenie poprzez wejście wideo dowolnej kamery cofania. Gdy bieg wsteczny (kamera cofania jest podłączona do świateł cofania) obraz z kamery cofania będzie wyświetlany na wyświetlaczu LCD (obraz z tej kamery nie jest rejestrowany). Możesz użyć dowolnej kamery cofania, która ma to samo złącze wideo jack.

Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX400W z GPS z obsługą kamery cofania

dod rx400w z kamerą cofania

Wbudowany G-sensor do automatycznego uruchamiania ochrony plików przy uderzeniu, hamowaniu awaryjnym lub przechyleniu samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie aktualne i zapisane pliki wideo. Zapewnia jakość wideo FULL HD z rozdzielczością do 1920x1080. Szeroki kąt widzenia 140° rejestruje zdarzenia przed pojazdem i po obu jego stronach, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS, wyświetlacz kompasu HUD, wyświetlacz prędkości HUD . Z pewnością docenisz funkcję GPS Logger, która zapisuje Twoją jazdę (lokalizacja GPS, aktualna prędkość). Filmy można oglądać na komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealna dla firm do kontroli kierowców, kierowców zawodowych itp. Kamerę można podłączyć do źródła zasilania 12/24V, dzięki czemu bezproblemowo można ją stosować nie tylko w pojazdach osobowych, ale nawet w innych pojazdach np. ciężarówkach czy autobusach.

Oferujemy również model RX300W, który w porównaniu do modelu RX400W nie dysponuje GPS Loggerem (pozostałe parametry są identyczne).

Lusterko wsteczne dod rx400w

Aparat ma większy obszar widzenia, a panoramiczny wyświetlacz 4,3" (16:9) zapewnia szerszy ekran do odtwarzania wideo. Technologia WDR umożliwia dostosowanie jasności otoczenia, dzięki czemu tworzy jaśniejsze zdjęcia nocne i ogranicza ekspozycję na mocne światło uzyskać najpiękniejszy obraz.Posiada funkcję 3DNR - cyfrową redukcję szumów i sześcioelementową ostrą soczewkę , która składa się z 6 warstw szkła i zapewnia oszałamiająco czysty i niezniekształcony obraz.DOD RX400W jest wyposażony w mocniejszy i bardziej niezawodny pasek na rzep . sposób montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.

Panoramiczny wyświetlacz LCD 4,3'' o proporcjach 16:9. Kamera posiada duży panoramiczny wyświetlacz, który zapewnia wyraźny i wystarczająco duży obraz odpowiedni do wyświetlania ustawień i odtwarzania filmów bezpośrednio na wyświetlaczu aparatu.

aparat dod rx400w

Wbudowany procesor GPS o prędkości 10x, najnowsza technologia samochodowego GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybką pozycję GPS Twojej jazdy w czasie rzeczywistym. Obecnie jest to najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach samochodowych.

10 gps dod rx400w

Klawiatura charakteryzuje się prostą i łatwą obsługą w ciemności. Innowacyjne grawerowane oświetlenie LED klawiatury jest łatwe w obsłudze nawet bez oświetlenia wnętrza samochodu. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Praktyczny, wygodny i elegancki.

podświetlane przyciski do rx400w

Obiektyw z regulowanym kątem w dowolnym kierunku. Obiektyw DOD RX400W z regulowanym kątem jest o około 60% większy niż wcześniej, a kąty poziome i pionowe można regulować do 40 stopni. Posiada pełny zakres kątów widzenia dla znacznej poprawy możliwości mocowania na większości luster.

Regulowany obiektyw do rx400w

Lustro przeciwodblaskowe. Podczas jazdy nocą od lusterka odbija się światło, co jest irytujące i oślepia oczy kierowcy. DOD RX400W z wielowarstwową powłoką próżniową powierzchni lusterka jest w stanie wyeliminować odblaski z reflektorów pojazdu jadącego z tyłu.

Szkło przeciwodblaskowe do rx400w

Obsługa kamery cofania lub parkowania. Ten produkt obsługuje dodawanie kamery cofania. Możesz kupić kamerę cofania dla własnego bezpieczeństwa. Odwrócony obraz wyświetlany jest na dużym ekranie o przekątnej 4,3”, dzięki czemu można łatwo zobaczyć, co dzieje się z tyłu, a tym samym zmniejszyć prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń.

obsługa kamery cofania dod rx400w

Potężna technologia WDR. Wspaniałe wideo w każdym świetle. Technologia WDR, dobrze zbalansowana ekspozycja niezależnie od tego, czy jest słoneczny dzień, czy noc. Tworzy jaśniejsze obrazy i zmniejsza ekspozycję na silne światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

technologia wdr dod rx400w

3DNR (Digital Noise Reduction) - Cyfrowa redukcja szumów - zmniejsza ziarnistość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. System cyfrowej redukcji szumów, skutecznie redukuje szumy sygnału cyfrowego, gdy jest to konieczne i zapewnia czysty, naturalny obraz.

Redukcja szumów 3D dod rx400w

Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Pokazuje nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie itp. Po podłączeniu do Internetu aktualna pozycja pojazdu jest wyświetlana w Mapach Google.

dod odtwarzacz gps 2.0

Wyświetlanie szczegółów (znak wodny) na wideo. Gdy zdarzy się wypadek lub inne zdarzenie drogowe, funkcja ta pozwala błyskawicznie sprawdzić lokalizację pojazdu (współrzędne GPS), prędkość pojazdu czy dokładną datę i godzinę nagrania. A to wzmocni wiarygodność dowodów przy ustalaniu odpowiedzialności.

znak wodny dod rx400w

Zaawansowana szklana soczewka 6G - połączenie sześciu warstw szkła, to wyrafinowana ostra soczewka 6G. Dzięki precyzyjnej ścieżce światła zapewnia oszałamiająco jasny, wyraźny i niezniekształcony obraz.

Obiektyw 6g do rx400w

Pasek na rzep. Tradycyjny montaż za pomocą klipsa lub gumowych końcówek często z utratą elastyczności. Aby uzyskać mocniejsze mocowanie, DOD RX400W jest wyposażony w pasek na rzep, który jest mocniejszą i bardziej niezawodną metodą montażu na oryginalnym lusterku wstecznym.

pasek na rzep do rx400w

Niezwykle smukła konstrukcja. Nadszedł czas, aby wyznaczyć standard smukłości samochodowych lusterek wstecznych. DOD RX400W o grubości 1 cm można dopasować do oryginalnego lusterka wstecznego w Twoim pojeździe.

Grubość 1 cm do kamery rx400w


Porównanie poszczególnych modeli DOD

Przygotowaliśmy dla Ciebie tabelę porównawczą parametrów technicznych, funkcji i akcesoriów kamer samochodowych marki DOD. Tabelę można pobrać bezpośrednio TUTAJ .

porównanie aparatów dod

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280X720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Czujnik: 3 megapiksele 1/3" CMOS
Szeroki kąt: 140°
ISO: ustawienia automatyczne
Panoramiczny 4,3" 16:9
Skompresowany format wideo - H.264
Karta pamięci: zewnętrzna Micro SDHC klasy 10 (obsługa do 32 GB)
Wbudowany mikrofon/głośnik
Wbudowana bateria o dużej pojemności: 3,7V 320mAh
Zasilanie: 5V 1,5A
Rozmiar: 8,5x31x1 cm
Waga: 304 g
Temperatura pracy: -20°C ~ 65°C

Dostarczone akcesoria:

1x Kamera samochodowa Profi DOD RX400W
1x Ładowarka samochodowa 12-24V (przedłużacz 4M)
1x Kabel wideo do podłączenia kamery cofania
1x CD z odtwarzaczem DOD GPS 2.0
1x Instrukcja

Akcesoria do aparatu dod rx400w

Próbki nagrań z kamery DOD RX400W - ustaw rozdzielczość obrazu na maksimum. Nawet wtedy YouTube nie odtwarza wideo w oryginalnej jakości , więc oryginalne pliki można pobrać tutaj: test dzienny z autostrady, test nocny z centrum miasta .

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery