4-kanałowy system kamer samochodowych FULL HD + Wifi / 4G SIM -

W magazynie
Cena z VAT: 2,500.00 zł
Cena netto: 2,083.33 zł
- +

4-kanałowy system kamer samochodowych FULL HD + Wifi / 4G SIM - PROFIO X6​ + podgląd na żywo obrazu z kamer i pozycji GPS bezpośrednio przez telefon komórkowy (aplikacja na smartfona). Kamera marki PROFIO ELECTRONICS. Kompletny system monitorowania samochodu osobowego, dostawczego, ciężarówki itp. jako urządzenie śledzące GPS z obsługą Wi-Fi i 4G SIM dla doskonałego przeglądu jazdy w czasie rzeczywistym. Kamera samochodowa ze zdalnym monitoringiem GPS - oferuje funkcje takie jak GPS Tracker i śledzenie pojazdów GPS na żywo online za pośrednictwem aplikacji na telefon (Android/iOS) lub platformę internetową na PC, a także nagrywanie dźwięku dźwięku z obszaru, w którym znajduje się główna kamera. Aby skonfigurować kamerę należy skorzystać z monitora kompatybilnego z AHD 5"/7"/10" (do wyboru bezpośrednio z naszej oferty).

PROFIO X6 - 4-kanałowa kamera samochodowa z Wi-Fi / 4G SIM + rozdzielczością FULL HD

PROFIO X6 - 4-kanałowa kamera samochodowa z Wi-Fi / 4G SIM + rozdzielczością FULL HD

System oferuje także obraz NA ŻYWO z kamer w czasie rzeczywistym. Jest to 4-kanałowy rejestrator samochodowy z wbudowaną kamerą przednią FULL HD 1080P z kątem widzenia 120° i możliwością podłączenia dowolnych 3 innych kamer na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu (boczna, tylna, cofania), które możesz także zakupić bezpośrednio w naszym sklepie ze złączem 4PIN (istnieje także możliwość wykorzystania kamer wbudowanych w Twoim pojeździe). Kamery zewnętrzne można podłączyć z rozdzielczością 3x Full HD lub kombinacją 1x Full HD + 2x HD . Wbudowany rejestrator umożliwiający nagrywanie ze wszystkich czterech kamer jednocześnie. Slot na 2x kartę pamięci SD do 256 GB , czyli maksymalnie 512 GB przestrzeni dyskowej. Kamerę można podłączyć do źródła zasilania 12/24V

System monitoringu z obsługą 4G SIM i podłączeniem dodatkowych 3 kamer do monitoringu NA ŻYWO i nagrywania z nich

Kamera samochodowa do monitorowania na żywo z obsługą karty SIM 4G - profio x6

Ciekawostką z pewnością będzie obsługa tworzenia hotspotu Wifi 4G poprzez włożoną kartę SIM 4G . Kamera może także nagrywać dźwięk poprzez mikrofon , który znajduje się bezpośrednio w korpusie aparatu głównego. Zdjęcia zapisywane są na obsługiwanej karcie pamięci SD o pojemności do 256 GB – urządzenie posiada dwa sloty na karty SD . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury i ekstremalnie niskie temperatury (od -20°C do 70°C). Wbudowany G-Sensor, cykliczne nagrywanie, obracanie, odwracanie i lustrzane odbicie obrazu z kamery to oczywistość. Kamerę mocujesz do przedniej szyby dzięki naklejce 3M.

Śledzenie lokalizacji GPS na żywo w czasie rzeczywistym i śledzenie obrazu na żywo za pomocą maksymalnie 4 kamer

Monitorowanie na żywo kamery samochodowej za pośrednictwem aplikacji na smartfona - profio x6

Akcesoria opcjonalne - możliwość podłączenia do 3 kamer zewnętrznych ze złączem 4 PIN

Możliwość zakupu (podłączenia) aż 3 kamer zewnętrznych ze złączem 4PIN, co umożliwia łączenie kamer według potrzeb ( w zależności od rodzaju montażu lub wymiarów i preferowanej konstrukcji kamery, z noktowizorem lub bez, itp.). W przypadku pojazdu osobowego istnieje możliwość skonfigurowania kamer tak, aby rejestrowały boki pojazdu oraz przestrzeń za pojazdem. W przypadku środka transportu innego niż autobus można połączyć kamery tak, aby 2 kamery rejestrowały drzwi wejściowe autobusu i 1 kamera rejestrowała przestrzeń za pojazdem lub zachowanie kierowcy. Aby ustawić kamerę należy podłączyć do kamery dowolny MONITOR ze złączem 4PIN , na którym kierowca będzie miał podgląd kamer i ich zapisu (lub może też służyć jako pomocnik przy cofaniu) lub można zmienić ustawienia aparatu. Podczas korzystania z monitora kamerę można regulować za pomocą dołączonego pilota. Monitor i kamery zewnętrzne nie są częścią pakietu, ale można je u nas zamówić.

Schemat podłączenia systemu PROFIO X6 - uniwersalnego systemu kamer do pojazdów

profio x6 - system kamer samochodowych z 4 kamerami - obsługa karty SIM 4G

Zamykana konstrukcja

Odporna na manipulacje, zamykana konstrukcja zapewnia bezpieczne dopasowanie, które uniemożliwia fizyczny dostęp do gniazda karty microSD i gniazda karty SIM , znacznie zmniejszając ryzyko naruszenia danych.

kamery samochodowe profio x6 - zamykana karta sim

Wbudowany przycisk SOS

Przycisk SOS wbudowany w kamerę na desce rozdzielczej pozwala kierowcom powiadomić kierownictwo floty lub inną osobę w przypadku sytuacji awaryjnej lub potencjalnie niebezpiecznego scenariusza. Po naciśnięciu przycisku szybko wysyła powiadomienie do systemu.
Alerty awaryjne – po naciśnięciu przycisku SOS administrator lub inna upoważniona osoba otrzyma automatyczne powiadomienia z dokładnymi współrzędnymi GPS samochodu za pośrednictwem panelu oprogramowania, co umożliwi szybką interwencję i pomoc kierowcy.

Przycisk sos kamery profio x6

Podwójne gniazdo kart pamięci

Kamera posiada 2 sloty na karty pamięci o pojemności do 256 GB każdy. W sumie aparat może mieć aż 512 GB przestrzeni dyskowej . Nagranie zapisane na karcie odpowiada około 2 GB na godzinę na 1 nagrany kanał w rozdzielczości Full HD. Karty pamięci nie są zawarte w zestawie.
profio x6 - podwójny slot na kartę pamięci

Zewnętrzny moduł GPS z kablem o długości 3m

Większość kamer samochodowych posiada moduł GPS wbudowany bezpośrednio w korpus kamery, może to czasami powodować problemy przy wyszukiwaniu sygnału GPS, zwłaszcza jeśli przednia szyba posiada dodatkową obróbkę powierzchniową, taką jak ogrzewanie szyby itp. Kamera samochodowa Profio X6 jest wyposażona w zewnętrzny moduł GPS, który posiada długi 3-metrowy kabel , dzięki czemu moduł GPS można umieścić w dowolnym miejscu pojazdu.

4-kanałowy rejestrator DVR do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn roboczych - doskonałe nagrywanie wideo - brak martwego pola

1/2/4 kamer w systemie rejestracji samochodu

Z pojazdem można połączyć się poprzez aplikację na telefon komórkowy , a także platformę WEB na komputerze PC lub tablecie.

Mapa pokaże Ci jego aktualną lokalizację z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje także funkcję podglądu na żywo w czasie rzeczywistym. W systemie monitoringu (aplikacja, platforma internetowa, oprogramowanie PC) można monitorować wiele urządzeń.

Przekierowanie do Platformy WWW

platforma internetowa kamery samochodowej profio x6

Aplikacja na AndroidaAplikacja na iOS
Aplikacja na Androida Aplikacja na iOS

Monitorowanie na żywo w czasie rzeczywistym — oglądaj nagrania z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie

monitorowanie w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym - dvr profio x6

Internet WiFi w pojeździe – HOTSPOT 4G

Wystarczy włożyć kartę SIM 4G i już można łatwo połączyć się z Internetem. Po włożeniu karty SIM do urządzenia można włączyć funkcję hotspot, która utworzy punkt dostępowy 4G WiFi (na karcie SIM muszą być aktywowane usługi transmisji danych). Obsługuje transmisję danych 2G GSM, 3G WCDMA i 4G (LTE). Dzięki temu możesz połączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie, gdzie masz zasięg. Po uruchomieniu silnika hotspot Wi-Fi zostanie automatycznie włączony.

Internet Wi-Fi w samochodzie 4G HOTSPOT - profil kamery x6

Nagrywanie w pętli – nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie micro SD się zapełni, może ona automatycznie zastąpić starsze pliki nowszymi, dzięki czemu pliki są stale odnawiane.

kamera dvr profio x6 - nagrywanie w pętli

Niezawodny świadek wypadku - wbudowany czujnik G

Dzięki wbudowanemu czujnikowi G kamera samochodowa Profio X6 jest niezawodnym partnerem nawet w sytuacjach kryzysowych. Kamera automatycznie wykrywa uderzenie i blokuje plik, aby nie został automatycznie usunięty. Taki plik jest przechowywany w dedykowanym folderze, skąd nie można go usunąć za pomocą funkcji nagrywania w pętli.

G-sensor to kamera samochodowa Profio X6

Obsługa funkcji WDR (szeroki zakres dynamiki)

Ta kamera samochodowa obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia stosowana w kamerach, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne, czy są tam cienie, odbicia, przyciemnienie itp. WDR to różnica w poziomach światła w obrazie pomiędzy najciemniejsze i najjaśniejsze obszary.

Obsługa funkcji WDR - kamery samochodowe Profio X6

Kamery samochodowe WDR

elektronika prof Kamera Profio Tracking Cam X6 to topowy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w rozwoju i produkcji innowacyjnych kamer, które nadają nowy wymiar ich zastosowaniu w codziennej praktyce.

Specyfikacja:

Procesor: Hi3521A
System operacyjny: Linux
System telewizyjny: PAL
Kompresja wideo: H.264
Rozdzielczość: 1080P/720P/960H/D1/CIF
Liczba kanałów: 4
Kompresja dźwięku: G.726
Nagrywanie dźwięku: tak
Przechowywanie: maks. 2 karty SD 256 GB (brak w zestawie)
Kamera przednia: tak, AHD 1080P
Wyjście AV: CVBS
Wejście alarmowe: 4
GPS: tak
Wi-Fi: tak, 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Zasilanie: DC: 8 V ~ 36 V
Wymiary głównego aparatu: 141,5 mm (szer.) x 83 mm (wys.) x 47,5 mm (gł.)
Temperatura pracy: -20°C do 70°C


Zawartość Paczki:

1x system DVR Profio X6
1x Zewnętrzny moduł GPS z kablem o długości 3 m
1x zestaw montażowy
1x przedłużacz zasilający (długość 5 m)
1x kable zasilające
1x pilot zdalnego sterowania
2x klucz aparatu
1x Instrukcja

profio x6 - zawartość pakietu

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery