Model DOD LS470W+ Premium samochód DVR

W magazynie
Cena z VAT: 1,245.00 zł  1,495.00 zł
Cena netto: 1,037.50 zł
- +

Najlepszy i najmocniejszy samochód DVR DOD LS470W+ z Full HD, rejestrator GPS z 10x szybsze aktualizacje, 150 ° Kąt widzenia 7G szklany obiektyw, ISO do 12800, WDR 2.0.

Model aparatu DOD LS470W+ jest w porównaniu do modelu DOD LS470W wyposażonego w filtr polaryzacyjny, akumulatora o większej pojemności 650mAh (żywotność baterii 3 godziny), większy wyświetlacz 3,0 ". Inne parametry i właściwości kamery DOD LS470W i LS470W + są identyczne ,

Modele DOD kamery samochodowe LS470W i LS470W+ stanowią obecnie najlepszym współczesnym ofertą wszystkich czarnych skrzynek w samochodach na rynku światowym. Jest udowodnione, nie tylko używanych technologii, ale przede wszystkim z satysfakcją kierowców, którzy aktywnie korzystają z tego aparatu. Jego cena jest relatywnie wyższa, ale zapewnia doskonałą technologię i produkuje rekordy, które w rzeczywistości może być używane nawet jako dowód wypadków. Z tym aparatem można mieć pewność, że zawsze można odczytać tablice rejestracyjne pojazdu, który wydał uszkodzenia lub grozi swój pojazd. Spełnia kryteria normami technicznymi i może być stosowana w pojeździe.

Absolutna nowość DOD LS470W + zbywa z czujnikiem Exmor Sony z nowej zaawansowanej technologii WDR 2.0, która zwiększa czułość do ISO 12800 (DOD LS460W tylko do 3200). Jest ona wyposażona w nowy 150 ° szerokokątnych bez zniekształceń (DOD LS460W 140 ° kąt) 7G szklany obiektyw. - Połączenie siedmiu warstw szkła, zapewnia niezwykle jasny, wyraźny i niezakłóconej obraz (DOD LS 460W - 6G szkła obiektyw). Posiada procesor GPS 10x szybkości, najszybsza technologia samochodowy GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybkiego pozycji GPS swojej podróży (DOD LS460W - Prędkość procesora 5x GPS). Aparat jest wyposażony w zupełnie nowy przeprojektowany i ulepszonego oprogramowania dla PC - DOD GPS 2.0 odtwarzacza (DOD LS460W - DOD GPS 1,6 Player). Dodano także są wyposażone w tryb Parking - monitorowanie w czasie parkowania, gdy aparat wykryje ruch obiektów w przedniej części aparatu i automatycznie rejestruje rekordy.

  Nowy mistrz nadchodzi właśnie teraz - aparat DOD LS470W + !!!

dod ls470w + promo

Aparat jest można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​który jest łatwo mocowany do aparatu. Wbudowany G-sensor do automatycznego uruchamiania ochrony plików na uderzenia, nagłego hamowania lub gdy samochód jest przechylony, automatycznie chroni wszystkie obecne i zapisanych plików wideo. Zapewnia pełną jakość wideo HD z rozdzielczością do 1920x1080 Posiada wyświetlacz LCD 3,0 "TFT, 16:.. 9 wyświetlacz do łatwego ustawienia wyświetlania i wideo Szeroki 150 ° kąt widzenia rejestruje zdarzenia w przedniej części pojazdu i przy obu stron, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS, wyświetlacz kompasu HUD, wyświetlacz prędkości HUD. Ty z pewnością docenią funkcję GPS Logger rekordowym t on swojego ride (lokalizacja GPS, aktualna prędkość). można oglądać filmy na komputerze za pomocą oprogramowanie dostarczone. Idealny dla firm, które kontrolują jazdy kierowców personelu lub zawodowe itp aparat może być podłączony do źródła zasilania 12 / 24V więc używanie jest możliwe bez żadnych problemów, nie tylko w osobistym pojazdu, ale również w innych pojazdach, na przykład samochodów ciężarowych lub autobusy.

 

Filtr polaryzacyjny - znacząco redukuje odblaskom. Umożliwia on lepsze obrazy, lepszy kontrast i co najważniejsze, to znacznie zmniejsza refleksy na szybie, więc obrazy są wyraźniejsze i bez blasku ..

Filtr polaryzacyjny DOD LS470W +

 

Wydajny akumulator 650mAh (DOD LS470W 200mAh) oznacza 3x większą żywotność w porównaniu do DOD LS470W. W przypadku braku zasilania wydłuża czas monitoringu (tryb parkowania) i tak zapewnia to większą ochronę.

Akumulator o wysokiej wydajności 650mAh DOD LS470W +

 

16 3 ''. 9 panoramiczny wyświetlacz (DOD LS470W 2,7 "wyświetlacz) Aparat posiada duży panoramiczny wyświetlacz, który zapewnia wyraźny i wystarczająco duży obraz nadaje się do wyświetlania ustawień i odtwarzanie filmów bezpośrednio na ekranie aparatu.

3 "wyświetlacz dod ls470w +

DOD LS470W + obsługuje teraz bardzo wysokiej czułości ISO 12800. Rozszerzony zakres zwiększa wyrazistość szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może się uchwycić więcej szczegółów w ultra słabym oświetleniu.

ISO 12800 dod ls470w

Obiektyw F1.6 duża przysłona - im większa wartość przysłony, tym bardziej doskonała wydajność przy słabym oświetleniu! czujnik Sony Exmor zwiększa zdolność przeniesienia światła w warunkach słabego oświetlenia, co pozwala uchwycić wspaniałe głębię ostrości i doskonałe widzenie w nocy.

Obiektyw F1.6 dod ls470w

 

Wbudowany procesor 10x prędkości GPS, najnowsza technologia samochodowego GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybkiego pozycji GPS swojej jazdy w czasie rzeczywistym. Aktualnie jest to najszybszy Aktualizacja nawigacji GPS używanych w aparatach samochodowych.

10 GPS aktualizuje DOD ls470w

Nowa wersja odtwarzacza DOD GPS 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze wyraźniejszy. Wskazuje pełne nagrania wideo HD z danych w czasie rzeczywistym, takich jak prędkość pojazdu, współrzędnych GPS przeciążenia itp Gdy jest podłączony do Internetu, niniejsza pozycja pojazdu jest wyświetlanych w Google Maps.

DOD GPS player 2.0

 

Wyświetlanie detali (znak wodny) na filmie. Gdy dzieje wypadku lub innych zdarzeń drogowych, funkcja ta umożliwia natychmiastowe sprawdzić lokalizację pojazdu (współrzędne GPS), prędkość pojazdu lub dokładna data i czas nagrania. I to wzmocni wiarygodność dowodów na udowodnienie odpowiedzialności.

watermark dod ls470w

 

Zaawansowane 7G szklana soczewka - kombinacja siedmiu warstw szkła, jest to wyrafinowana 7G ostry obiektyw, zapewnia niezwykle jasny, wyraźny i niezakłóconej obraz.

7 g szklany obiektyw dod ls470w +

150 ° szeroki kąt widzenia. Aparat jest wyposażony w ultra szerokokątny obiektyw, który zwiększa zakres rejestracji obrazu, ponieważ panoramiczny widok z przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (tj niezakłóconej obrazu).

150 ultra szerokokątny dod ls470w +

Analiza ścieżki jest nowa funkcja, aby obliczyć odległość, czas i średnią prędkość podróży z punktu A do punktu B. Na przykład, można określić najkrótszą lub najszybszą trasę z domu do pracy na podstawie danych z analizy ścieżka. Jest bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób, jak zaoszczędzić czas i zużycie paliwa.

Analiza dod ls470w + ścieżka

 

Nowa zaawansowana technologia WDR 2,0 - Oszałamiająca wideo w każdym świetle i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Produkuje jaśniejszych zdjęć nocnych, oraz zmniejsza silną ekspozycję na światło, aby dotrzeć do najbardziej piękny obraz.

Technologia WDR DOD ls 470W +

 

Automatyczna kalibracja czasu, niezależnie od ręcznej regulacji czasu. Z procesorem wbudowanym GPS prędkości 10x jest w stanie wskazać dokładnie skalibrowany lokalnego czasu i automatycznie zapisać je w pamięci aparatu.

HUD kompas DOD ls470w +

Prędkość wyświetlacz HUD i kompas. Urządzenie jest w stanie wskazać, w jakim kierunku zmierzamy. A dzięki 10x szybsza zmiana GPS zapewnia dokładną kontrolę rzeczywistej prędkości pojazdu.

Wyświetlacz HUD DOD LS470W +

 
Ochrona danych G-sensor przy uderzeniu. W przypadku awarii, wypadku, nagłego hamowania lub gdy samochód jest przechylony, zostanie ona automatycznie chroni wszystkie obecne i zapisanych plików wideo. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte lub nadpisane podczas nagrywania w pętli czasowej.
 
g-sensor dod ls470w +
Instrukcja ochrony SOS. W nagłych przypadkach pozwala użytkownikom chronić istniejący plik długie naciśnięcie przycisku "SOS", który zapisuje plik z pętlą do nagrywania i zapobiega jego nadpisane przez inny plik.
SOS Ochrona manualna dod ls470w +
 
Monitorowanie w czasie parkowania. Włącz tę funkcję przy stałym zasilaniem, a aparat wykryje ruch obiektów przed kamerą. Gdy aparat ocenia, że ​​nie ma żadnego ruchu w przedniej części pojazdu, automatycznie wyłącza nagrywanie filmu. Ta funkcja jest przeznaczona do ochrony przed kradzieżą pojazdu lub rzeczy.
 
 
Centrum monitoringu dod ls470w +

Porównanie modeli DOD

Przygotowaliśmy dla Was tabelę porównawczą cech technicznych, funkcji i akcesoriów aparatów samochodów DOD marki. W tabeli można pobrać bezpośrednio tutaj.

W porównaniu dod Camera

 

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 30fps 640x480 @
Czujnik: CMOS Exmor SONY
Szeroki kąt: 150 ° ultra-szerokokątny obiektyw
Przysłona obiektywu: f 1.6
Czułość ISO: do 12800
Ekran LCD: 3,0 "16: 9 widescreen
Format wideo: H.264 MOV
Pomoc: Micro SDHC Class 10 kart pamięci (obsługa do 32GB)
Dźwięk: Wbudowany mikrofon / głośnik
Bateria: Wbudowany wysokiej pojemności akumulator litowy 650mAh 3,7V
Zasilanie: 5V 1A
Wymiary: 112 (L) x 71,9 (W) x39,2 (H) mm
Waga: 140 g
 

Akcesoria w zestawie:

Profesjonalne kamery 1x samochodów DOD LS470W +
Ładowarka 1x samochodów
1x Holder
1x Przyssawka
1x Filtr CPL
1x CD z DOD GPS Playera 2.0
1x Instrukcja

dod ls470w + akcesoria

Próbki zapisów kamery DOD LS470W + - Ustaw rozdzielczość obrazu do maksimum. Ale nawet wtedy, YouTube nie odtwarza wideo w oryginalnej jakości, więc oryginalne pliki można pobrać tutaj: codzienne egzamin z jazdy, prędkości testu nocnego miasta centrum i testu nocy z bocznych dróg bez żadnych ulicznych.  

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery