Kamera samochód w lusterku DOD RX300W + kamerę cofania

W magazynie
Cena z VAT: 995.00 zł
Cena netto: 829.17 zł
- +

Nowa kamera w lusterku wstecznym samochodu DOD RX300W z możliwością podłączenia kamery cofania. DOD RX300W wyposażony jest w 1 cm smukłej konstrukcji i tak jest łatwo dostosować do klasycznej lusterku. Regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż poprzednio, co pozwala na regulację kąta w poziomie i pionie do 40 stopni. DOD RX300W z wielowarstwową powłoką próżniowej powierzchni lustra jest w stanie wyeliminować odblaski od świateł pojazdu za ty. Sterowanie z klawiatury posiada prostą i łatwą obsługę w ciemności.

Kamera samochód w lusterku DOD RX300W przy wsparciu kamery cofania

 

dod rx300w z kamerą cofania

Kamera w lusterku wstecznym jest wyjątkowy przede wszystkim dlatego, że pozwala na łączenie się poprzez wejście wideo każda kamera cofania. Gdy bieg wsteczny (kamera cofania jest podłączony do świateł cofania) obraz kamera cofania będzie wyświetlany na wyświetlaczu LCD (obraz z tego aparat nie jest rejestrowany). Można użyć dowolnego kamerę cofania, która ma takie samo złącze jack wideo.

Wbudowany G-sensor do automatycznego uruchamiania ochrony plików na uderzenia, nagłego hamowania lub gdy samochód jest przechylony, automatycznie chroni wszystkie obecne i zapisanych plików wideo. Zapewnia pełną jakość wideo HD o rozdzielczości do 1920x1080. Szerokie 140 ° kąt widzenia rejestruje zdarzenia w przedniej części pojazdu, a po obu stronach. Aparat może być podłączony do źródła zasilania 12 / 24V więc używanie jest możliwe bez żadnych problemów nie tylko w osobistym pojazdu, ale także w innych pojazdach, na przykład samochodów ciężarowych lub autobusach.

Oferujemy również model RX400W która w porównaniu do modelu RX300W dysponuje z funkcją GPS Logger (pozostałe parametry są identyczne).

dod rx300w lusterko wsteczne

Aparat ma większy obszar wyświetlania oraz 4,3 "szerokoekranowy (16: 9). Wyświetlacz zapewnia szerszy ekran odtwarzania wideo Technologia WDR umożliwia dostosowanie jasności otoczenia, więc tworzy jaśniejsze ujęcia nocne i zmniejsza silne światło ekspozycji na osiągnąć najpiękniejszy obraz dysponuje funkcją 3DNR -.. cyfrowa redukcja szumów oraz sześcio- e lement ostry obiektyw, który składa się z 6 warstw szkła i zapewnia wspaniały obraz jasny i niezakłóconej DOD RX300W pochodzi z paskiem na rzep, który jest silniejszy i bardziej niezawodne Sposób montażu na oryginalnym lusterku.


4,3 ''. 16: 9 panoramiczny wyświetlacz LCD Aparat posiada duży panoramiczny wyświetlacz, który zapewnia wyraźny i wystarczająco duży obraz nadaje się do wyświetlania ustawień i odtwarzanie filmów bezpośrednio na ekranie aparatu.

 

Kamera DOD rx300w

 


Klawiatura posiada prostą i łatwą obsługę w ciemności. Innowacyjne oświetlenie LED grawerowane manipulatora jest łatwy w obsłudze, nawet bez światła wewnątrz samochodu. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Praktyczne, wygodne i eleganckie.

Podświetlane klawisze dod rx400w


Obiektyw regulowany kąt w dowolnym kierunku. DOD RX300W regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż przedtem, a kąty poziome i pionowe mogą być dostosowane do 40 stopni. Posiada pełen zakres kąta widzenia dla wysokiej doskonalenie zdolności mocowania na większość luster.

Obiektyw regulowany dod rx400w


Anti-glare lustro. Podczas jazdy w nocy, nie ma odbicia światła od lustra, co jest denerwujące i zaślepia oczy kierowcy. DOD RX300W z wielowarstwową powłoką próżniowej powierzchni lustra jest w stanie wyeliminować odblaski od reflektorów pojazdu za sobą.

Anti-olśniewające szkła dod rx400w

 

Obsługa kamery cofania lub parkowania. Ten produkt obsługuje dodawanie odwrotnej aparatu. Można kupić kamerę cofania dla własnego bezpieczeństwa. Odwrócona obraz jest wyświetlany na dużym ekranie 4,3 ", dzięki czemu można łatwo zobaczyć, co dzieje się z tyłu, a więc w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia szkody.

 

Pomoc kamera wsteczna dod rx400w

 

Wydajna technologia WDR. Oszałamiająca wideo w każdym oświetleniu. Technologia WDR, dobrze zrównoważonej ekspozycji bez względu na to czy jest to słoneczny dzień lub w nocy. Wytwarza jaśniejszy obraz i redukuje silną ekspozycję na światło, aby dotrzeć do najbardziej piękny obraz.

Technologia WDR dod rx400w

3DNR (Digital Noise Reduction) - cyfrowa redukcja szumów - redukuje ziarnistość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. System cyfrowej redukcji szumów, można skutecznie zmniejszyć szum sygnału cyfrowego, gdy jest to konieczne i gwarantuje czyste, naturalne obrazy.

3d zmniejszenie ilości DOD rx400w

 

Wyświetlanie detali (znak wodny) na filmie. Gdy dzieje wypadku lub innych zdarzeń drogowych, funkcja ta umożliwia natychmiastowe sprawdzić dokładną datę i godzinę nagrania. I to wzmocni wiarygodność dowodów na udowodnienie odpowiedzialności.

watermark dod rx400w

Zaawansowane 6G szklana soczewka - połączenie sześciu warstw szkła, jest to wyrafinowana 6G ostry obiektyw. Dzięki precyzyjnej ścieżki światła, zapewnia niezwykle jasny, wyraźny i niezakłóconej obraz.

6 gramów obiektywu dod rx400w

Taśma rzep. Tradycyjna instalacja za pomocą klipu lub gumy kończy się często z utraconej elastyczności. Aby osiągnąć silniejsze przywiązanie, DOD RX300W pochodzi z paskiem na rzep, który jest silniejszy i bardziej niezawodna metoda do montażu na oryginalnym lusterku.

Rzep taśma dod rx400w

 

Ultra smukły design. Jest to czas, aby ustawić standard szczupłości lusterka samochodowe lusterko. DOD RX300W z 1 cm smukłej konstrukcji jest dostosowane do oryginalnego lusterko wsteczne w samochodzie.

1 cm grubości dod aparat rx400w

 

Porównanie modeli DOD

Przygotowaliśmy dla Was tabelę porównawczą cech technicznych, funkcji i akcesoriów aparatów samochodów DOD marki. W tabeli można pobrać bezpośrednio tutaj.

W porównaniu dod Camera

 

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 30fps 640x480 @
Czujnik: 3 megapikselowy 1/3 "CMOS
Szeroki kąt: 140 °
ISO: Auto ustawienia
4,3 "16: 9 widescreen
Skompresowany format wideo - H.264
Karta pamięci: Micro SDHC Class zewnętrzna 10 (obsługa do 32GB)
Wbudowany mikrofon / głośnik
Wbudowana bateria o dużej pojemności: 3,7V 320mAh
Zasilanie: 5V 1,5A
Rozmiar: 8,5x31x1 cm
Waga: 298 g
Temperatura pracy: -20 ° C ~ 65 ° C

 

Akcesoria w zestawie:

Profesjonalne kamery 1x samochodów DOD RX300W
Ładowarka 1x samochodów
1x kabel video do podłączenia kamery cofania
1x Instrukcja

 

dod rx300w příslušenství

Próbki zapisów kamery DOD RX300W - Ustaw rozdzielczość obrazu do maksimum. Ale nawet wtedy, YouTube nie odtwarza wideo w oryginalnej jakości, więc oryginalne pliki można pobrać tutaj: codzienne egzamin z jazdy, prędkości testu nocnego miasta centrum i testu nocy z bocznych dróg bez żadnych ulicznych.  

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery