Kamera samochodowa DOD RX8W z GPS

W magazynie
Cena z VAT: 1,112.50 zł
Cena netto: 927.08 zł
- +

Nowa kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W ma wbudowany ultraszybki procesor GPS, który jest 5 razy szybszy niż inne. Panel sterujący jest prosty i łatwy w użyciu w ciemności. Najwyższy czas wyznaczyć nowe standardy cienkości kamery samochodowej w lusterku wstecznym. Dlatego najnowszy model z tej serii, DOD RX8W, ma 1 cm szerokości, dlatego łatwiej go dostosować do oryginalnego lusterka wstecznego. Regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż wcześniej, co pozwala na ustawienie poziomego i pionowego kąta nawet do 40 stopni. DOD RX8W o wielowarstwowej, pokrytej próżniowo powierzchni, jest w stanie wyeliminować oślepianie światłami samochodów jadących za tobą.

Kamera ma większe pole widzenia i panoramiczny wyświetlacz (16:9) zapewniający większy ekran do odtwarzania wideo. Technologia WDR pozwala na dostosowanie się do otaczającego światła, dzięki czemu nocne ujęcia są jaśniejsze a ostre światło zredukowane, co umożliwia uzyskanie najpiękniejszego obrazu. Kamera jest wyposażona w 3DNR - cyfrową redukcję szumów i 6-elementowy ostry obiektyw, zbudowany z 6 warstw szkła, gwarantujący niesamowicie jasny i niezakłócony obraz. DOD RX8W posiada również pasek na rzep, który jest najlepszą i niezawodną metodą montażu kamery do oryginalnego lusterka.

Z pewnością docenisz też funkcję GPS Logger (rejestratora GPS), która pozwala na oglądanie zapisu podróży (lokalizacji GPS, aktualnej prędkości, wideo) na komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania. Idealne rozwiązanie dla firm, pozwalające na kontrolę podróży przebytych pracowników, kierowców zawodowych itp.

 

Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W z GPS

Lusterka samochodowe z GPS rx8w

Cechy:
Kamera samochodowa w lusterku wstecznym DOD RX8W
Zaawansowana technologia WDR - rejestruje świetne zdjęcia w dowolnym świetle
Redukcja szumów 3DNR - w słabym świetle
Konstrukcja obiektywu: antyodblaskowa
Opatentowany montaż za pomocą paska na rzep
Regulowany kąt obiektywu - dowolny kierunek
Panoramiczny wyświetlacz 4,3" 16:9
Wbudowany ultraszybki procesor GPS, 5x szybszy niż inne
DOD RX8W o smukłym wyglądzie i szerokości 1 cm można dostosować do oryginalnego lusterka wstecznego
Panel sterujący jest prosty i łatwy w użyciu w ciemności
Sześcioelementowy obiektyw zapewnia wspaniały wyraźny i niezakłócony obraz.

 

Technologia WDR Zaawansowana technologia WDR. Wspaniałe wideo w każdym świetle. Technologia WDR, zrównoważona ekspozycja w każdych warunkach. Dzięki temu nocne ujęcia są jaśniejsze, a silna ekspozycja światła zredukowana, co pozwala na uchwycenie najpiękniejszych obrazów.
Dętki do tłumienia szumów 3DNR (cyfrowa redukcja szumów). Cyfrowa redukcja szumów redukuje szumy przy słabym oświetleniu. Skutecznie zmniejsza zakłócenia sygnału cyfrowego i zapewnia wyraźny i naturalny obraz.
Procesor GPS Procesor GPS - wbudowany ultraszybki procesor GPS, 5x szybszy niż inne. Zasługujesz na to, by mieć najdokładniejsze i aktualne dane, by móc odzyskać pozycję w każdej sytuacji.

smukła konstrukcja konstrukcja
Płaska konstrukcja. Nadszedł czas, aby wyznaczyć nowe standardy cienkości kamery samochodowej w lusterku wstecznym. DOD RX8W o szerokości 1 cm ma smukły wygląd i można ją dostosować do oryginalnego lusterka wstecznego.
 
Klawiatura ovladanie Panel sterujący jest prosty i łatwy w użyciu w ciemności. Innowacyjne laserowe podświetlenie panelu pozwala na łatwą obsługę, nawet gdy w pojeździe nie świeci żadne inne światło. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Praktyczne, wygodne i eleganckie.
regulowany kąt obiektywu Regulowany kąt obiektywu w dowolnym kierunku. Regulowany kąt obiektywu jest o 60% większy niż wcześniej, co pozwala na ustawienie poziomego i pionowego kąta nawet do 40 stopni. Posiada pełen zakres kąta widzenia, aby poprawić możliwość montażu na większości lusterek.
Lustro anty oslnovacie złe Lusterko antyodblaskowe. Podczas jazdy w nocy w lusterku odbijają się światła, co jest denerwujące i oślepia kierowcę. DOD RX8W z wielowarstwową, pokrywaną próżniowo powierzchnią lusterka jest w stanie wyeliminować oślepiające odblaski od świateł pojazdów jadących za tobą.
Panoramiczny wyświetlacz Panoramiczny wyświetlacz 4,3" 16:9 zapewnia większe pole widzenia i większy ekran do odtwarzania wideo. Możesz obejrzeć dowolne wideo.
Obiektyw kamery sześć elementów Obiektyw 6G. Wyszukany, sześcioelementowy ostry obiektyw, który składa się z 6 warstw szkła, zapewnia niezwykle jasny i niezakłócony obraz.
pruzon rzep do przymocowania kamery Pasek na rzep. Tradycyjne sposoby montażu na klips lub gumę kończyły się często poluźnieniem. Aby osiągnąć silniejsze naciągnięcie, DOD RX8W ma pasek na rzep, który jest silniejszy i stanowi bardziej niezawodną metodę montażu na oryginalnym lusterku.

Oprogramowanie DOD na komputer - odtwarzacz DOD

Oprogramowanie PC DOD LS460W

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps,1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps , 640x480 @ 30fps
Czujnik CMOS 3-megapikselowy 1/3"
Obiektyw szerokokątny 140°
Wyświetlacz panoramiczny 4,3" 16:9 
Skompresowany format wideo: H.264
Format wideo: MOV
Karta pamięci: Micro SDHC Class 10 (obsługa do 32 GB)
Wbudowany mikrofon/głośnik
Wbudowana wysokiej pojemności bateria 3,7V 300mAh 
Pobór mocy: 5V 1A
Rozmiar: 8,5x31x1 cm
Waga: 298 g
Temperatura pracy: -20 °C ~ 65 °C

Akcesoria w zestawie:

1x profesjonalna kamera samochodowa DOD RX8W 
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x instrukcja obsługi w języku angielskim

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery