Kamera samochodowa DOD LS475W+ o rozdzielczości FULL HD 60 fps

W magazynie
Cena z VAT: 1,795.00 zł
Cena netto: 1,495.83 zł
- +
Kamera samochodowa DOD LS475W+ z FULL HD 60fps, rejestratorem GPS z 10x szybszą aktualizacją, kątem widzenia 145°, szklanym obiektywem 6G, ISO do 12800, WDR 2.0. Kamera DOD LS475W+ jest bezpośrednim następcą modelu DOD LS470W+ i należy do najlepiej ocenianych kamer samochodowych na świecie. Kontynuując popularną serię kamer LS470W, nowy DOD LS475W+ robi kolejny krok naprzód i dodaje kilka unikalnych funkcji.
 
Rozdzielczość FULL HD 1920x1080P przy 60 klatkach na sekundę (klatek na sekundę) , obsługa do 128 GB micro SD (zwykłe aparaty tylko do 32 GB), na której można zapisać do 18 godzin nagrań, bateria 900 mAh , szeroki kąt widzenia 145° i duży 3" wyświetlacz TFT LCD 16:9. Wyposażony jest w zupełnie nowy sensor SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny, nawet w całkowitej ciemności!!!

DOD LS475W+ posiada kompresję obrazu H.264, plik MOV , strumień danych ok. 20 Mb/s. Jedna minuta wideo w rozdzielczości 1080p 60 kl./s to ok. 150MB. Obraz można obrócić o 180 stopni (kamerę można zamontować „w dół głowy”). Posiada bardzo przydatny dodatek - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny , który skutecznie redukuje światło odbite.

Kamera premium , która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

filtr kpl do 475W+

 

Technologicznie jest to kamera samochodowa „nowej generacji” - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.

Certyfikowana kamera samochodowa do użytku w całej UE (tj. także w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.

Czujnik SONY STARVIS - (Widoczność gwiazd lub widoczność w świetle gwiazd)

aparat dod sony starvis sensor

Soczewka szklana 6G - połączenie sześciu warstw szkła, zapewniające oszałamiająco jasny, czysty i niezniekształcony obraz. Posiada 10-krotnie szybszy procesor GPS, najszybsza technologia samochodowa GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybkie pozycjonowanie GPS Twojej ścieżki. Pakiet zawiera całkowicie nowe, przeprojektowane i udoskonalone oprogramowanie na komputer - odtwarzacz DOD GPS 2.0.

Lider na rynku zabezpieczeń i monitoringu samochodów

Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 3. GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszona funkcja trybu parkingowego aktualizacji nowej generacji 3.0. Dobra kamera rejestruje podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Masz do wyboru 1 z 3 trybów ulepszonego trybu parkowania, który najbardziej Ci odpowiada: 1. AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE RUCHU lub 2. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ w trybie Mini - wysoka rozdzielczość w rozmiarze mini (ustawienie domyślne) lub 3. POKLATKI - nagrywanie poklatkowe. Zapewnij ciszę i spokój dzięki ciągłemu nagrywaniu nawet po zaparkowaniu i wyjściu z samochodu.

monitoring parkingu 3.0
*Warunkiem jest posiadanie najnowszego oprogramowania aparatu*

 

nowa wersja monitora parkowania 3.0

 

Możesz zobaczyć, jak nowy, ulepszony tryb parkowania 3.0 działa bezpośrednio w tym filmie:

1. Automatyczne wykrywanie ruchu lub uderzenia

Poruszające się obiekty przed kamerą, dramatyczna zmiana oświetlenia lub jakiekolwiek uderzenie zostaną ocenione automatycznie, a nagrywanie rozpocznie się, jeśli ruch/zmiana osiągnie ustawiony parametr. Po wykryciu ruchu lub wstrząsu rozpoczyna nagrywanie pliku wideo z obu kamer jednocześnie i blokuje plik.

automatyczne wykrywanie

kamera samochodowa w trybie parkowania

 

2. Tryb High-Res - wysoka rozdzielczość w małym rozmiarze

Przy naprawdę minimalnej zmianie jakości nagranego wideo, technologia DOD Tech jako pierwsza i jedyna potrafi w trybie parkingowym nagrać całe nagranie podczas Twojej nieobecności w pojeździe z jedynie minimalnym obniżeniem jakości wideo. Cała noc na filmie zajmie około 10 GB . Mniej niż 1/5 klasycznego rozmiaru pliku.

wysokiej rozdzielczości wysokiej rozdzielczości

 

3. Upływ czasu

Parkujesz więcej dni? Opóźnienie czasowe pozwala sprawdzić zawartość dni w ciągu kilku minut. Aparat poklatkowy wykonuje zdjęcia (zgodnie z ustawioną liczbą klatek na sekundę). Funkcja automatycznie zgrupuje przechwycone zdjęcia w ciągły film. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć zapis np. z 24 godzin w ciągu kilku minut . Nadaje się do monitorowania pojazdu podczas dłuższej nieobecności. Dlatego też jest przeznaczony do wykonywania zdjęć statycznych, więc pojazd nie może się poruszać

kolekcja czasu poklatkowego


Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem do trybu nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz także cieszyć się rewolucyjnym widzeniem nocnym przedniego aparatu, nawet w całkowitej ciemności. Warunkiem jest zasilanie kamery z akumulatora samochodowego za pomocą zestawu przewodów do montażu na stałe w pojeździe DOD DP4. *Warunkiem jest aktualizacja firmware do najnowszej wersji aparatu.*

Monitor parkowania rc500s


Kamerę można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​który w prosty sposób mocuje się do kamery. Szeroki kąt widzenia 145° rejestruje zdarzenia przed pojazdem i po bokach, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS. Docenisz również funkcję rejestratora GPS Twojego rekordu jazdy (lokalizacja GPS, aktualna prędkość). Dzięki dołączonemu oprogramowaniu będziesz mógł oglądać filmy na swoim komputerze. Idealny dla firm do kontroli przejazdów personelu, kierowców zawodowych. Kamerę można podłączyć do źródła zasilania 12/24V, dzięki czemu można jej używać poza samochodem również do innych pojazdów, ciężarówek czy autobusów. W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw kamer posiada funkcję G sensor, która zabezpiecza pliki przed uderzeniem. Ponadto w nagłych przypadkach użytkownicy mogą ręcznie zabezpieczyć istniejący plik , naciskając długo przycisk „SOS”.

Nowe modele kamer samochodowych DOD LS475W+, LS500W i RC500S+ to obecnie top oferty czarnych skrzynek na rynku światowym.

Świadczą o tym nie tylko zastosowane technologie, ale przede wszystkim satysfakcja kierowców, którzy aktywnie korzystają z tych kamer. Ich cena jest relatywnie wyższa, ale oferują topową technologię i robią płyty, które mogą posłużyć również jako dowód przy wypadku . Dzięki tym kamerom nie jest możliwe, abyś nie był w stanie odczytać tablicy rejestracyjnej pojazdu, który cię uszkodził lub ci groził.

Obsługa kart micro SD o pojemności do 128 GB (ok. 18 godzin nagrywania)

Instalacja ls475w+ w samochodzie

Cechy produktu:

Doskonała rozdzielczość FULL HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę
Redukcja rozmycia ruchu
Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0 — oszałamiające wideo w każdym świetle
Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny
Monitoring parkingu

Kinowe nagrywanie wideo 1080p przy 60 klatkach na sekundę
Oferuje użytkownikom ustabilizowane i ciągłe nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080P z szybkością 60 klatek na sekundę, zwiększając ilość szczegółów, które można zobaczyć.

ls475w full hd 1080p 60 fps

Redukcja rozmycia ruchu
Inni kierowcy jadą za szybko, a ich numery rejestracyjne mogą być wyblakłe na filmie? Technologia redukcji rozmycia ruchu służy do zwiększenia wyrazistości szybko poruszających się obiektów.

ls475w+ redukcja rozmycia

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD LS475W+ ma nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w złych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz rejestrować jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

ls475w+ iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniałe wideo w każdym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia zdjęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

ls475w+ technologia wdr

Duży otwór przysłony f/1.6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duży otwór przysłony odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większy otwór przysłony (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej aperturze, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD wytwarzają najostrzejszy obraz.

ls475w+ apertura obiektywu 1,6

Ostra szklana soczewka 6G
6-elementowy ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz

LS475w + 6g szklana soczewka

Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu przy szerokim kącie widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Kamera wyposażona jest w niezwykle szerokokątny obiektyw, co wzmacnia zasięg rejestracji obrazu, ponieważ panoramiczny widok z pojazdu obejmuje wszystkie strony bez zniekształceń (tzn. bez zniekształceń obrazu).

ls475w+ Szeroki kąt widzenia 145 stopni

Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje światło odbite
Regulowany filtr eliminuje oślepianie szyby i jednocześnie zwiększa nasycenie. Redukuje niepożądane refleksy i nadmierną ekspozycję lub efekty polaryzacyjne, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu i chronić obiektyw.

Filtr polaryzacyjny ls475w+

Duży 3-calowy ekran LCD
Duży panoramiczny wyświetlacz 3" 16:9 - aparat posiada duży panoramiczny wyświetlacz, który oferuje jasny i duży ekran odpowiedni do przeglądania ustawień i odtwarzania filmów bezpośrednio na wyświetlaczu aparatu.

ls475w+ 3-calowy wyświetlacz

Akumulator o wysokiej wydajności
Wysokowydajny akumulator litowo-jonowy 900mAh (DOD LS470W+ ma 650mAh). W przypadku braku zasilania wydłuża czas monitorowania (tryb parkowania), a tym samym zapewnia większą ochronę.

ls475w+ bardzo wydajna bateria 900mAh

Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS o częstotliwości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane o lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD.

ls475w+ 10x procesor gps

DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej klarowna. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.

Odtwarzacz ls475w+ dod

Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
Alarm radarowy ls475w+
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu 10-krotnie szybszemu procesorowi GPS może precyzyjnie kalibrować czas lokalny i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.
 
 
ls475w+ synchronizacja daty i czasu
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości Twojej trasy z punktu A do punktu B. Na przykład możesz znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu na podstawie danych z analizy trasy. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.
 
Analiza ścieżki ls475w+
 
Zabezpieczenie czujnika G przed uderzeniem
W razie wypadku, nagłego hamowania czy przechylenia samochodu automatycznie zabezpieczy wszystkie zapisane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.
Czujnik ls475w+
Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W nagłych przypadkach pozwala zabezpieczyć istniejący plik poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętlaniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.
ls475w+ ręczna blokada plików
Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.
 
ls475w+ automatyczne włączanie i wyłączanie
Nagrywanie w pętli - Nagrywanie cykliczne
Kiedy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie zastępować starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.
Nagrywanie w pętli ls475w+
Ochrona hasła
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usuwanie Twoich filmów lub zdjęć. Jest to bardzo przydatna funkcja dla firm posiadających własnych kierowców.
 
Ochrona hasłem ls475w+
 
 
Obsługuje karty Micro SD o pojemności 128 GB
4x większa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.
Karta micro SD ls475w+ 128gb
 
 

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1920x1080 przy 60 klatkach na sekundę
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Obiektyw szerokokątny: 145°
Przysłona: f/1.6
Czułość ISO: do ISO 12800
Wyświetlacz: 3-calowy TFT LCD 16:9
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC Class 10 (obsługa do 128 GB)
Dźwięk: Mikrofon i głośnik (mono) w zestawie
Bateria: bateria litowa o pojemności 3,7V 900mAh
Moc wejściowa: 5V 1A
Rozmiar: 112,6 (gł.) x 71,9 (szer.) x 36,4 (szer.) mm, (4,4"x 2,8" x 1,4")
Waga: 145g
Temperatura pracy: -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

 

Dostarczone akcesoria:

1x Kamera samochodowa Profi DOD LS475W+
1x ładowarka samochodowa 12-24V (kabel przedłużający 4m)
1x wspólny uchwyt
1x filtr CPL
1x Instrukcja

+ karta micro SD 16 GB
+ Zestaw okablowania do montażu na stałe w pojeździe
+ Podkładka antypoślizgowa

 

do ls475w+ akcesoria

 

Komentarze

Inne produkty

Kategoria

Bestsellery