Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 3. GENERACJI

11. 10. 2022

Zupełnie nowy TRYB PARKOWANIA 3. GENERACJI

Firma DOD opracowała zupełnie nowy tryb parkowania trzeciej generacji dla modeli DOD RC500S, DOD LS500W i DOD LS475W+. Dużą zaletą jest ulepszony system funkcji trybu parkowania nowej generacji aktualizacji 3.0. Dobra kamera rejestruje podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Masz do wyboru 1 z 3 trybów ulepszonego trybu parkowania, który najbardziej Ci odpowiada: 1. AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE RUCHU lub 2. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ w trybie Mini - wysoka rozdzielczość w rozmiarze mini (ustawienie domyślne) lub 3. UPŁYW CZASU – upływ czasu. Zapewnij ciszę i spokój dzięki ciągłemu nagrywaniu nawet po zaparkowaniu i wyjściu z samochodu.
monitoring parkingu 3.0
*Warunkiem jest posiadanie najnowszego oprogramowania aparatu*

nowa wersja monitora parkowania 3.0

Możesz zobaczyć, jak nowy, ulepszony tryb parkowania 3.0 działa bezpośrednio w tym filmie:

1. Automatyczne wykrywanie ruchu lub uderzenia

Poruszające się obiekty przed kamerą, dramatyczna zmiana oświetlenia lub jakiekolwiek uderzenie są automatycznie oceniane i rozpoczyna się nagrywanie, jeśli ruch/zmiana osiągnie ustawiony parametr. W przypadku wykrycia ruchu lub uderzenia rozpoczyna nagrywanie pliku wideo z obu kamer jednocześnie i blokuje plik.

automatyczne wykrywanie

2. Tryb High-Res - wysoka rozdzielczość w małym rozmiarze

Przy naprawdę minimalnej zmianie jakości nagranego wideo, technologia DOD Tech jest pierwszą i jedyną, która osiąga w trybie parkingowym nagrywanie całego nagrania podczas Twojej nieobecności w pojeździe z jedynie minimalnym obniżeniem jakości wideo . Cała noc na filmie zajmie około 10 GB . Mniej niż 1/5 klasycznego rozmiaru pliku.

wysokiej rozdzielczości wysokiej rozdzielczości

3. Upływ czasu - zbieranie czasu

Parkujesz dłużej? Opóźnienie czasowe pozwala sprawdzić zawartość dni w ciągu kilku minut. Aparat z włączoną funkcją poklatkową wykonuje zdjęcia (zgodnie z ustawioną liczbą klatek na sekundę). Grupy funkcyjne automatycznie przechwytywały zdjęcia w ciągły film. Dzięki czemu będziesz mógł oglądać np. od 24h. w ciągu kilku minut . Nadaje się do monitorowania pojazdu podczas dłuższej nieobecności. Przeznaczony do wykonywania zdjęć statycznych, pojazd nie może być w ruchu.

kolekcja czasu poklatkowego


Ulepszony tryb parkowania uruchamia się automatycznie 10 minut po opuszczeniu pojazdu. Jeśli stoisz i zamierzasz opuścić pojazd , możesz natychmiast uruchomić tryb parkowania, naciskając przycisk SOS w modelu RC500S oraz przycisk menu w modelach LS500W i LS475W+. Gdy będziesz kontynuować jazdę, kamera przełączy się z powrotem w tryb pętli. Wykorzystując czujnik SONY STARVIS gwarantuje rewolucyjne widzenie w nocy dla przedniego aparatu, nawet w nocy   nawet w całkowitej ciemności. Warunkiem jest zasilanie kamery z akumulatora samochodowego za pomocą kompletu przewodów do montażu na stałe w pojeździe DOD DP4.

*Warunkiem aktywacji trybu parkingowego 3.0 dla dostępnych modeli jest aktualizacja oprogramowania aparatu do najnowszej wersji.*

Najnowszy firmware do poszczególnych modeli kamer DOD można pobrać bezpośrednio na tej stronie: https://www.dod-tec.co/download