NOWY DOD GS980D już w magazynie!!

2. 2. 2023

Tajwańska firma DOD-TECH, która należy do światowych liderów w segmencie kamer samochodowych, po długim oczekiwaniu wprowadza na rynek nową, flagową kamerę DOD GS980D . Co przyniosło długie 3,5 roku oczekiwania na nowy model? Fani i użytkownicy tej marki długo czekali, ale jak to mówią na dobre rzeczy warto czekać. Nowość na rynku to elegancki, nowoczesny i stylowy design. Jest to podwójny model z wieloma ulepszeniami oprogramowania i sprzętu.

Chyba największą nowością jest rozdzielczość 4K przedniego aparatu, połączenie obsługi 5G Wifi (przez aplikację na smartfona) oraz 3-calowy wyświetlacz bezpośrednio na aparacie, obsługa kart micro SD do 256 GB lub USB-C zasilanie (czujnik GPS bezpośrednio w uchwycie aparatu ) - czyli zaoferuje wyraźny, płynny obraz bez żadnych dwuznaczności. Sam aparat poradzi sobie bardzo dobrze nawet w warunkach słabego oświetlenia dzięki nowemu przetwornikowi obrazu (OmniVision - kamera przednia i SONY STARVIS - kamera cofania).

DOD GS980D kamera samochodowa dvr

Kąt przedniego aparatu wynosi 140 stopni i uchwyci wszystko, czego potrzeba, oprócz wspomnianych już wysokiej klasy przetworników obrazu , o nagrywanie wideo dba również świetna optyka - z przysłoną f/1,5, co w połączeniu zapewnia płynne , realny obraz w ultra wysokiej jakości 4K , wszystko w nowej kamerze działa perfekcyjnie tak aby uzyskany obraz był jak najlepszy. Aparat jest wyposażony w obsługę GPS i Wi-Fi 5G, co w dzisiejszych czasach powinno być standardem – jak pokazał DOD GS980D. Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się z tyłu, gdzie znajduje się również duży 3,0-calowy wyświetlacz LCD. Nagranie zapisywane jest na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 256 GB, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie nagrań.

najlepszy wideorejestrator samochodowy z kamerą samochodową dod gs980d

Ta kamera NEXT GEN jest oczywiście certyfikowana na rynek europejski , oferuje nawet aplikację mobilną (iOS/Android) - pozwoli nam to na oglądanie filmów, czy śledzenie aktualnej pozycji przez google maps, czy zmianę ustawień aparatu. Stabilne nagrywanie gwarantuje również specjalny, opatentowany uchwyt eliminujący wstrząsy, a kamera jest zasilana przez złącze USB-C. Dużą zaletą jest ulepszony system funkcji trybu parkowania nowej generacji upgrade 5.0. Oczywiście nie zabrakło również G - sensora, który zapobiega wymazywaniu lub rozmazywaniu danych w aparacie w przypadku uderzenia.

Kamery samochodowe DOD GS980D

!!!Ten model DOD GS980D jest już dostępny w magazynie i można go kupić bezpośrednio w naszym e-sklepie!!!