DOD Champion Sp1 - Motorsport dashcam - Pierwsze informacje o n

9. 6. 2021

Już wkrótce nowy model rejestratorów samochodowych DOD - DOD Champion SP1..

Dla ciebie, entuzjasty samochodów, nadszedł czas, aby uwolnić swoją pasję we krwi i od razu poczuć dreszczyk emocji związanych z wyścigami. DOD wie, że często lubisz testować osiągi swoich samochodów . Jednak chodzi o dostęp do tego rodzaju urządzeń. DOD Champion Sp1 Motorsport Dashcam zawiera zaawansowany procesor GPS 10 Hz i innowacyjne czujniki ruchu do rejestrowania charakterystyki pojazdu, takiej jak prędkość, odległość, ścieżka, międzyczasy i przyspieszenie 0-100 km/h . Wszystkie parametry są rejestrowane na karcie pamięci w celu późniejszego przeglądu i porównania. W przeciwieństwie do innych urządzeń zapewniających tylko rejestrację danych z jazdy, DOD Champion SP1 jest również wyposażony w kamerę klasy roboczej do nagrywania wideo Full HD 1080p z jazdy. Dzięki DOD Champion SP1 możesz uzyskać natychmiastową informację zwrotną na temat swojej jazdy i wychwycić cenne ulepszenia w swoim czasie, a także dzielić się każdym niesamowitym filmem ze wspaniałymi wrażeniami z jazdy ze znajomymi.

Nowe funkcje:

0-100 km/godz

Nadszedł czas, aby przetestować osiągi pojazdów w zakresie przyspieszenia od 0 do 100 km/h. Zaawansowany procesor GPS 10 Hz i innowacyjne czujniki ruchu dostarczają dokładnych danych dotyczących prędkości i międzyczasów. Dzięki serii DOD Champion to doskonała okazja, aby lepiej zrozumieć osiągi swojego samochodu i emocje związane z wyścigami.

Miernik przyspieszenia DOD

Timer ¼ mili (0-400 m)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak szybko może biec Twój pojazd? Wystarczy nacisnąć klawisz skrótu, aby zmierzyć wydajność przyspieszenia pojazdu. DOD Champion SP1 automatycznie wyświetli prędkość, przejechany dystans i czas podróży w sekundach.

dod champion sp1

Próba hamowania 100-0 km/h

Wyobraź sobie, że przyspieszasz do 100 km/h, a następnie hamujesz do zera w podziale czasu. DOD Champion Sp1 daje wiarygodne wyniki czasu hamowania i drogi hamowania.

Test złamań DOD champion sp1

Licznik okrążeń

Po prostu rozpocznij jazdę, a po ukończeniu okrążenia bez naciskania jakichkolwiek przycisków w celu oznaczenia linii startu/mety, korzystając z wewnętrznego, szybkiego procesora GPS 10 Hz, DOD Champion Sp1 automatycznie zatrzyma okrążenia i wyświetli czas okrążenia oraz najlepszy wynik.

Czas okrążenia mistrza DOD sp1

10-krotnie szybszy procesor GPS

Najnowszy i najszybszy 10-krotnie szybszy procesor GPS aktualizuje dane GPS 10 razy na sekundę, dokładnie rejestrując warunki jazdy.

Co więcej, dokładny czas lokalny jest automatycznie kalibrowany i zapisywany w kamerze samochodowej niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz. Ponadto, z wyświetlaczem prędkości HUD, 10-krotna szybkość aktualizacji prędkości zapewnia dokładne zapisy prędkości samochodu skok po skoku; nie jest już wyświetlana prędkość z ostatniej sekundy.

GPS DOD 10X

Analiza ścieżki

Analiza ścieżki to nowa funkcja służąca do obliczania odległości, czasu i średniej prędkości podróży z punktu A do punktu B. Na przykład możesz znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę z domu do pracy na podstawie danych z analizy trasy. To bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.

ANALIZA ŚCIEŻKI dod champion sp1

Aparat światowej klasy

DOD Champion wyposaża światowej klasy kamerę do nagrywania krystalicznie czystych filmów w każdym świetle. Obraz wykonany przez czujnik obrazu SONY EXMOR o czułości 3x ISO i poprzedzony zaawansowanym silnikiem wideo z technologią obrazowania WDR, DOD Champion jest w stanie uchwycić światło pod kontrolą i nagrać niesamowite filmy z Twojej podróży.

Imponujący odtwarzacz GPS DOD V2.0

Chcesz pokazać swoją jazdę znajomym? DOD GPS Player 2.0 generuje nagrania wideo Full HD z danymi jazdy w czasie rzeczywistym, które są widoczne na pierwszy rzut oka.

DOD Odtwarzacz GPS SP1 NOWY ODTWARZACZ